DAWID KOZON - uczeń kl. IV Technikum Informatycznego, człowiek dobrego serca, zawsze uśmiechnięty, pomocny, z wysoką kulturą słowa. Jakby tego było mało- utalentowany. W kilku zdaniach opowiedział nam o swojej przygodzie z dubstepem…

„Moja pasja zaczęła kreować się wraz z końcem III klasy gimnazjum, kiedy to całkowicie zmienił sie mój gust muzyczny. Z ciężkich metalowych brzmień przerzuciłem się na bardzo charakterystyczną elektronikę. Dubstep - bo tak się zwie owy gatunek - wzbudził we mnie niepohamowaną chęć poruszania się do tych niezmiernie wspaniałych melodii. Wcześniej obcowanie z tańcem występowało jedynie na ekranie popularnych telewizyjnych programów lub filmów. W wakacje przed szkołą średnią zacząłem prowadzić kanał na you tube. Jeden z filmików posiada juz ponad 75000 wyświetleń. I tak do dnia dzisiejszego codziennie poświęcam chociaż krótką chwilę, aby zwyczajnie potańczyć i pielęgnować swoją pasję”

Efekty podziwiajcie na:

 

Zachęcamy do obejrzenia. Promujmy jego talentJ