Nasza szkoła to wyjątkowe miejsce, w którym przez okrągły rok szkolny dużo się dzieje i z pewnością nie możemy narzekać na nudę. 6 grudnia z inicjatywy uczniów świętowaliśmy „Dzień Piżamy”. Zabawa odbyła się w małej sali gimnastycznej. Cała hala wypełniona była materacami i piżamowymi przebraniami.

Na ekranie projektora wyświetlano świąteczne filmy, a samorząd uczniowski zadbał o klimat świąt ogrzewając młodzież gorącym kakao z piankami, a także herbatą, której zapach unosił się po całym budynku. Od drugiej lekcji każdy z uczniów, nauczycieli, a także pracowników szkoły, mógł kupić pyszne śniadanie. Naleśniki, gofry, hot-dogi i ciasteczka – przyciągały kuszącym zapachem i smakowały wybornie. Głównym celem idei była charytatywna zbiórka na rzecz chorej dziewczynki - siostry jednej z naszych uczennic. Społeczność szkolna wykazała się niezwykle wielkim sercem, uzbieraliśmy naprawdę pokaźną kwotę !!!! Tego dnia wkroczyliśmy w klimat świąt, nie tylko dzięki pięknym zapachom i świątecznym filmom, ale również magii, która unosiła się w powietrzu, ulatując z przepełnionych serdecznością i życzliwością ludzkich serc.

 


 

Partnerzy szkoły

 

   

 

 

 

 

 

  
   
   


 

Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies(ciasteczek) i podobnych technologii w celach statystycznych oraz w celu dostosowania naszej strony do indywidualnych potrzeb użytkowników. W przeglądarce internetowej można zmienić ustawienia dotyczące cookies. Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na stosowanie cookies.
  Ciasteczka na tej stronie.
EU Cookie Directive plugin by www.channeldigital.co.uk