W środę 4 grudnia 2019 tegoroczni przyszli maturzyści z klas LO, OZE, TE, TAK, TD i TI przystąpili do próbnego egzaminu maturalnego z języka angielskiego. Mimo, iż egzamin dojrzałości u wielu budzi niepokój i obawę - mam nadzieję, że młodzież podeszła do zadania  w sposób odpowiedzialny i doskonale poradzi sobie zarówno podczas egzaminu próbnego jak i tego właściwego w maju.

Drodzy Maturzyści! Trzymam kciuki za wyniki z matury próbnej, aby były dla Was motywacją do intensywnych powtórek i przygotowań do majowych egzaminów.

 


 

Partnerzy szkoły

 

   

 

 

 

 

 

  
   
   


 

Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies(ciasteczek) i podobnych technologii w celach statystycznych oraz w celu dostosowania naszej strony do indywidualnych potrzeb użytkowników. W przeglądarce internetowej można zmienić ustawienia dotyczące cookies. Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na stosowanie cookies.
  Ciasteczka na tej stronie.
EU Cookie Directive plugin by www.channeldigital.co.uk