Dnia 20.11.2019r. w Urzędzie Wojewódzkim w Olsztynie, odbyła się uroczystość wręczenia dyplomów Stypendystom Prezesa Rady Ministrów w roku szkolnym 2019/2020. W województwie warmińsko – mazurskim stypendium Prezesa Rady Ministrów otrzymało 157 uczniów. Rozdanie wyróżnień, dla Stypendystów nastąpiło przez Wicewojewodę Warmińsko – Mazurskiego Pana Sławomira Sadowskiego oraz Kuratora Oświaty Pana Krzysztofa Marka Nowackiego.

Wśród nagrodzonych osób, znalazły się dwie uczennice z Zespołu Szkół im. Macieja Rataja w Reszlu:

  1. Alicja Wiktorek – IV TAK
  2. Paulina Bełdowska – III LO

Dana uroczystość przyniosła wiele radości, wszystkim nagrodzonym Stypendystom, jak zarówno opiekunom i rodzicom towarzyszącym im w tak, ważnym dniu.

Wszystkim nagrodzonym uczniom gratulujemy oraz życzymy dalszych sukcesów edukacyjnych !!!