Nasz  szkolny warsztat przywitał w tym roku uczniów samymi nowościami. Od początku listopada młodzi adepci zawodu mają okazję poznawać innowacyjny sprzęt zakupiony ze środków unijnych, którego wartość przekracza 150 000 zł. Cały proces przyjęcia i przygotowania sprzętów do działania wymagał od naszej kadry ponadprzeciętnych umiejętności logistycznych, ale dzięki temu możemy cieszyć się nowym sprzętem i uczyć na najwyższym poziomie.

Poznajcie nasze nowości:

  • ploter frezujący CNC,
  • pilarka formatowa,
  • wiertarka wielowrzecionowa,
  • okleiniarka wąskich powierzchni.

Dzięki nowo zdobytym umiejętnościom nasi uczniowie będą gotowi do podjęcia zatrudnienia w nowoczesnych miejscach pracy. Uczniowie nauczą się łączyć umiejętności stolarskie oraz wiedzę z zakresu informatyki i programowania.  Mamy nadzieję, że dzięki tym obrabiarkom i zaangażowaniu egzamin zawodowy naszych uczniów będzie jedynie formalnością.

Serdeczne podziękowania składamy uczniowi Piotrowi Łychacz z klasy 2BS za chęć pomocy i zaangażowanie przy ustawianiu i kalibracji maszyn.