Dnia 7 listopada gośćmi naszej szkoły byli przedstawiciele Wojskowej Obrony Terytorialnej starszy szer. Pan P.Wasilewski oraz starszy szer. Pan K. Grabowski. Panowie przedstawili nam wiele ciekawych informacji dotyczących Obrony Terytorialnej Polski. W spotkaniu wzięły udział następujące klasy IV EZA, IV TDI, III LO, III TDA, III GPC, II LO.

Panowie wprowadzili nas w temat służby poprzez zaprezentowanie krótkometrażowych filmów pokazujących nam na czym ona polega.  Można by rzec, że to wszystko wydaje się takie łatwe lecz okazuje się, że jeśli chcemy coś osiągnąć to czeka nas bardzo duży pracy. Przystąpienie do danej służby niesie za sobą wiele korzyści. Chociażby nauka dyscypliny, pracy z innymi ludźmi, umiejętności zawierania nowych znajomości, po aspekty finansowe. Przedstawiciele Wojskowej Obrony Terytorialnej, zachęcili nas do dołączenia do ich jednostki poprzez wpisanie się na listę oraz rozdanie wniosków o powołanie do Terytorialnej Służby Wojskowej. Jak się okazało chętnych było nie mało, wśród nich znaleźli się uczniowie jak i zarówno nauczyciele. Miejmy nadzieję, że nie skończy się to słomianym zapałem. 

Gościom bardzo dziękujemy za przybycie!!!


NADCHODZĄCE WYDARZENIA
 
11 grudnia 2019 - Wyjazd klas pożarniczych/ Lotnisko Szymany

11 grudnia 2019- Mistrzostwa Rejonu w Halowej Piłce Nożnej / Kętrzyn


12.12.2019  - Wystawienie przewidywanych ocen śródrocznych w klasach maturalnych

12.12.2019 - Zebrania rodzicielskie
20.12.2019 - Wystawienie śródrocznych ocen klasyfikacyjnych w klasach maturalnych
20.12.2019  - Wigilia szkolna

Certyfikaty dla uczniów

 

 

Partnerzy szkoły

 

   

 

 

 

 

 

  
   
   


 

Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies(ciasteczek) i podobnych technologii w celach statystycznych oraz w celu dostosowania naszej strony do indywidualnych potrzeb użytkowników. W przeglądarce internetowej można zmienić ustawienia dotyczące cookies. Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na stosowanie cookies.
  Ciasteczka na tej stronie.
EU Cookie Directive plugin by www.channeldigital.co.uk