Dnia 6 listopada odbył się Turniej Wojewódzki W-M SZS „Moje Boisko Orlik 2019” Licealiada w Piłce Nożnej Chłopców. Do zawodów zgłosiły się 4 drużyny: ZS Reszel, ZS Kętrzyn, ZS Giżycko oraz ZS nr 1 Biała Piska.

Naszą drużynę reprezentowali :

Stelmaszczyk, G. Ciski, B. Warianko, K.Ulatowski, P. Maćkowiak, P. Schmidt, P. Plonkowski, K. Skomorok, J. Janowski, R. Dąbrowski.

Mecze rozegrano systemem ,, każdy z każdym”. Pierwszy mecz zagraliśmy z ZS Kętrzyn, z którym zremisowaliśmy 1:1 (J. Janowski). Drugi mecz z drużyną ZS Biała Piska wygraliśmy 2:1 (J. Janowski). Trzeci mecz z ZS Giżycko wygraliśmy 3:1 (2 – J. Janowski, 1- A. Stelmaszczyk).

Królem strzelców został J. Janowski  (kl. IV TI) zdobywając 4 bramki .

Ostatecznie zajęliśmy II miejsce w turnieju.

Chłopcy! Jesteście dla nas wielką dumą. Serdecznie Wam gratulujemy tak ogromnego sukcesu życząc dalszych  zwycięstw w rozgrywkach  halowej piłki nożnej.