Dnia 28 października odbyły się Mistrzostwa Powiatu w Koszykówce Chłopców.

Do zawodów zgłosiły się 4 drużyny: ZS Reszel, PCE Kętrzyn, ZS Kętrzyn oraz LO  Kętrzyn.

Naszą drużynę reprezentowali:

D. Ciborski

J. Batyra

K. Ulatowski

M. Strona

K. Bieniek

J. Samotyha

Mecze rozegrano każdy z każdym, 4 kwarty po 8 minut.

Nasi dzielni zawodnicy to uczniowie klas pierwszych. Na polu zmierzyli się z dużo starszymi zawodnikami. Pomimo wielkich starań i ogromnej waleczności przegrali dwa mecze. Dwóch zawodników odniosło kontuzję, czego skutkiem była decyzja drużyny o rezygnacji z trzeciego meczu.

Dziękujemy chłopcy za Waszą wolę walki i maksimum starań!


 

Partnerzy szkoły

 

   

 

 

 

 

 

  
   
   


 

Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies(ciasteczek) i podobnych technologii w celach statystycznych oraz w celu dostosowania naszej strony do indywidualnych potrzeb użytkowników. W przeglądarce internetowej można zmienić ustawienia dotyczące cookies. Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na stosowanie cookies.
  Ciasteczka na tej stronie.
EU Cookie Directive plugin by www.channeldigital.co.uk