Dnia 15 października dwie klasy technikum grafiki i poligrafii cyfrowej miały okazję uczestniczyć w wycieczce zawodowej zorganizowanej przez nauczyciela przedmiotów zawodowych p. Katarzynę Kurgan- Romańczuk. Celem wyjazdu była drukarnia „Janter” w Biskupcu. Na miejscu młodzież została zapoznana z tajnikami druku offsetowego i cyfrowego. Uczestnicy wycieczki mieli również możliwość przyjrzeć się zadaniom, z którymi  być może będą musieli zmierzyć się w przyszłości, poznać warunki, w których pracuje grafik tej drukarni i sprzęt, jakim operuje.

Zdobyli także wiele przydatnych informacji. Podczas wizyty towarzyszył uczniom właściciel drukarni, który opowiedział o funkcjonowaniu maszyn, uszlachetnieniach wydruków i usługach, które wykonuje drukarnia. Na koniec każdy z uczniów otrzymał zdjęcie grupy wydrukowane metodą cyfrową. Jedno z nich znalazło miejsce w gabinecie dyrektora szkoły.

 


 

Partnerzy szkoły

 

   

 

 

 

 

 

  
   
   


 

Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies(ciasteczek) i podobnych technologii w celach statystycznych oraz w celu dostosowania naszej strony do indywidualnych potrzeb użytkowników. W przeglądarce internetowej można zmienić ustawienia dotyczące cookies. Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na stosowanie cookies.
  Ciasteczka na tej stronie.
EU Cookie Directive plugin by www.channeldigital.co.uk