Dnia 8 października odbyły się Mistrzostwa Powiatu Kętrzyńskiego w zawodach drużynowych w tenisie stołowym chłopców. Do zawodów przystąpiły dwie szkoły: ZS Reszel i PCE Kętrzyn. Naszą  szkołę reprezentowali: K. Skomorok, J.Kowalski i P. Wrona.

Nasza drużyna zajęła I miejsce i zakwalifikowała się do etapu rejonowego.

Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!

 

 


 

Partnerzy szkoły

 

   

 

 

 

 

 

  
   
   


 

Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies(ciasteczek) i podobnych technologii w celach statystycznych oraz w celu dostosowania naszej strony do indywidualnych potrzeb użytkowników. W przeglądarce internetowej można zmienić ustawienia dotyczące cookies. Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na stosowanie cookies.
  Ciasteczka na tej stronie.
EU Cookie Directive plugin by www.channeldigital.co.uk