24 września w Kętrzynie odbył się Powiatowy Turniej Piłki Nożnej. Do zawodów zgłosiło się 6 drużyn z naszego powiatu: ZS Reszel, PCE Kętrzyn, ZSO Kętrzyn, ZS im. Marii Curie Skłodowskiej Kętrzyn,  ZS CKR Karolewo oraz LO ,,Feniks” Kętrzyn. Mecze rozegrano w dwóch grupach, z których do półfinału przechodziły dwie drużyny.  Czas gry 2 x 8 minut. Po losowaniu nasza  drużyna zagrała  pierwszy mecz  z LO „Feniks”, w którym zwyciężyliśmy. Następny mecz zagraliśmy z ZS Kętrzyn i tym razem  przegraliśmy.

W grupie zajęliśmy drugie miejsce i przeszliśmy do półfinału, w którym zagraliśmy z drużyną ZS CKR Karolewo. Po ciężkim starciu ostatecznie wygraliśmy uzyskując wynik 2:1. Dzięki wygranej przeszliśmy do finału, aby zmierzyć się o pierwsze miejsce z ZSO Kętrzyn. Ostatecznie zajęliśmy drugie miejsce i przechodzimy do zawodów rejonowych. Bramki w meczu strzelili: J. Janowski - 3, P. Plonkowski - 2, G. Ciski - 1, K. Skomorok – 1, A. Stelmaszczyk – 1.

Gratulujemy naszym dzielnym piłkarzom i życzymy powodzenia w dalszych zmaganiach!