Losy absolwentów są dla nas bardzo ważne. Ostatnio natknęłam się na ciekawą informację i zdjęcia jednego z naszych absolwentów - M. Michalaka, ucznia klasy Technikum Architektury Krajobrazu. Niezmiernie miło nam poinformować, że został on jednym ze zwycięzców konkursu na "Najpiękniejsze zielone miejsce w Olsztynie i okolicach".

Jak podaje olsztyn.wm.pl w Dzień Matki Leroy Merlin w Olsztynie zorganizowało niezwykłe spotkanie z Mają Popielarską.

Maja Popielarska - dziennikarka i architekt krajobrazu, znana z programu "Maja w ogrodzie" przyciągnęła do Leroy Merlin w Olsztynie entuzjastów i miłośników zieleni. Ponad dwadzieścia osób wzięło udział w warsztatach tworzenia "Lasu w słoiku". W programie znalazły się też m.in. eksperckie porady ogrodnicze. Wszyscy z niecierpliwością czekali jednak na rozstrzygnięcie konkursu na "Najpiękniejsze zielone miejsce w Olsztynie i okolicach".

Wśród trójki zwycięzców, do których trafił bon o wartości 1 tys. złotych, znalazł się właśnie Mateusz. Gratulujemy serdecznie.

Mateusz na co dzień prowadzi swój sklep z odzieżą retro i Vintage w Olszynie na starówce oraz zajmuje się pielęgnacją ogrodów. Kto wie, może pewnego dnia Twój ogród trafi w ręce tego młodego,  kreatywnego architekta?

 

 

Zdjęcia Mateusz Michalak, olsztyn.wm.pl