Oferta edukacyjna
na rok szkolny 2019/2020
Technik technologii drewna
- design w meblarstwie. Nowość
Technik informatyk
Programowanie i testowanie gier (eSport)
Technik grafiki i poligrafii cyfrowej
Projektowanie grafiki 2d i 3d, skład DTP
Liceum ogólnokształcące
klasa pożarnicza z elementami ratownictwa medycznego
Technik odnawialnych źródeł energii
- wytwarzanie energii ze słońca, wody, wiatru
Technik architektury krajobrazu
a) specjalność- bukieciarstwo i dekoracje roślinne
b) specjalność- aranżacja wnętrz i florystyka
Technik ochrony środowiska
- gospodarka surowcami odnawialnymi i mineralnymi. Nowość
Branżowa Szkoła I Stopnia
a) klasa wielozawodowa ( fryzjer, cukiernik, mechanik itd)
b) stolarska

REKRUTACJA 2019/2020

NABÓR UZUPEŁNIAJĄCY

na kierunki

Technik (informatyk, grafik, technologii drewna, architektury krajobrazu)

Liceum Ogólnokształcące

Szkoła branżowa


Egzaminy poprawkowe

26.08.2019 – poniedziałek

27.08.2019 – wtorek

Godz. 9:00 – język angielski

Godz. 9:00 – biologia

Godz. 11:00 – urządzanie i pielęgnacja terenów zielonych

Godz. 9:00 – matematyka

Godz. 9:00 – sieci komputerowe

Godz. 12:00 – j. niemiecki


 

 

 

 

 

Informacja dotycząca organizacji egzaminu maturalnego w terminie poprawkowym w sierpniu 2019 roku

  Egzamin w części pisemnej – w dniu 20.08.2019 r. o godz. 9.00:

· język polski i matematyka - sala nr 16

· język angielski – sala nr 18


RADA PEDAGOGICZNA

 Dnia 29.08.2019 ( czwartek) o godzinie 10:00 odbędzie się posiedzenie Rady Pedagogicznej.

„Packaging Innovations 2019” to 11. już Międzynarodowe Targi Opakowań, a zarazem nie lada gratka dla każdego grafika. W ciągu dwóch dni w Centrum  EXPO XXI w Warszawie w dwóch halach wystawienniczych swoją ofertę  zaprezentowało ponad 200 wystawców. Poza zwiedzaniem stoisk w strefie workShops zainteresowani mogli wziąć udział w prezentacjach i spotkaniach z 20 ekspertami cenionymi w branży czy też młodymi projektantami opakowań w Strefie Studenta.

Doradzano, nawiązywano nowe znajomości w branży, dzielono się swoimi doświadczeniami. Czemu mają służyć takie  przedsięwzięcia? Intencją organizatorów jest rozwój biznesów, a hasłem przewodnim „Sukces zaczyna się od spotkań”. „Wierzymy w ich siłę i wiemy, że czasem jeden uścisk ręki lub wymiana wizytówki może sprawić, że spełnią się nasze marzenia”- czytamy w zaproszeniu do udziału w targach. Uczniowie klas grafiki i poligrafii cyfrowej z Zespołu Szkół im. M. Rataja w Reszlu nie mogli przegapić tego,  niewątpliwie jednego z najważniejszych w ich branży, wydarzenia i już 2 kwietnia stawili się na terenie hal. To niezwykle ciekawe doświadczenie dla ich przyszłego zawodu pozwoliło na poznanie najnowszych technologii i maszyn, z którymi być może w przyszłości będą mieli do czynienia. Przyjrzeli się propozycjom firm z całej Polski pod kątem cen, porównali oferty. To, co najcenniejsze, co stanowiło przesłanie targów, to nawiązanie kontaktów w branży graficzno-poligraficznej, a to właśnie nasi wycieczkowicze postawili sobie za cel główny. Dzięki wyjazdowi udało się zapewnić i szkole, i samym uczniom kontakty, które miejmy nadzieję, zaowocują  współpracą w przyszłości. Każdy ze zwiedzających otrzymał wiele przydatnych informacji w formie ulotek, wizytówek, książek, okładek i etykiet. A na koniec wycieczki bonus – spacer po parku w Wilanowie. Dzień niezwykle udany, po którym pozostały pozytywne wrażenia, dobry humor i ogrom nabytej wiedzy.

 


 
 
Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies(ciasteczek) i podobnych technologii w celach statystycznych oraz w celu dostosowania naszej strony do indywidualnych potrzeb użytkowników. W przeglądarce internetowej można zmienić ustawienia dotyczące cookies. Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na stosowanie cookies.
  Ciasteczka na tej stronie.
EU Cookie Directive plugin by www.channeldigital.co.uk