Dnia 29 marca w Olecku odbył się finał województwa w drużynowym tenisie stołowym. Do zawodów zgłosiło się 6 drużyn: ZS Reszel, ZSO Nidzica, ZSZiO Nidzica, ZSZ Gołdap, ZS Działdowo oraz ZSKSiA Giżycko. Drużyny podzielono na dwie grupy, z których dalej do półfinału wychodziły dwie drużyny.

W swojej grupie zajęliśmy 2 miejsce i w półfinale zagraliśmy z drużyną wygraną z drugiej grupy - ZS Działdowo. W tym starciu przegraliśmy i zagraliśmy o trzecie miejsce z ZSZ Gołdap. Ostatecznie zajęliśmy 4 miejsce. Naszej drużynie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!!!!!

Reprezentowali nas: Karol Skomorok, Remigiusz Pawelczyk oraz Jakub Kowalski.   Brawo chłopcy !!!

 


 

Partnerzy szkoły

 

   

 

 

 

 

 

  
   
   


 

Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies(ciasteczek) i podobnych technologii w celach statystycznych oraz w celu dostosowania naszej strony do indywidualnych potrzeb użytkowników. W przeglądarce internetowej można zmienić ustawienia dotyczące cookies. Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na stosowanie cookies.
  Ciasteczka na tej stronie.
EU Cookie Directive plugin by www.channeldigital.co.uk