„Zwycięzca będzie jeden, wyłoni się z przegranych, bo aby wygrać kiedyś, sto razy będziesz pokonany...."                                         

Vixen ft. Sleeping At Last - Dialog (Owska Blend)

 

5 marca w hali Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Kętrzynie  nasza drużyna  piłkarska wzięła udział w finale rejonu II w Halowej Piłce Nożnej Chłopców Szkolnych Związków Sportowych „Licealiada”. 

Do zawodów przystąpiły cztery drużyny: ZS Reszel, ZSZ Lidzbark Warmiński, ZSZ CKU Orneta oraz PCE Kętrzyn.Rozegrano mecze "każdy z każdym". Mecz trwał 2x12 minut. W skład szkolnej reprezentacji wchodzą: Karol Skomorok, Gabriel Ciski, Michał Gofron, Patryk Maćkowiak, Miłosz Sańko, Artur Stelmaszczyk, Jakub Janowski, Wiktor Sawicki. Pierwszy mecz rozegraliśmy z PCE Kętrzyn. Do końca pierwszej połowy przegrywaliśmy dwoma punktami. Jednak w drugiej połowie strzelcem bramki na końcowy wynik z rzutu karnego był Jakub Janowski. Mecz zakończyliśmy wynikiem 2:1 dla drużyny przeciwnej. Pierwszą połowę drugiego meczu  z ZSZ Lidzbark Warmiński niestety przegraliśmy 0:1. W drugiej strzelcem bramki dla naszej drużyny został Artur Stelmaszczyk. Po ciężkich zmaganiach ostateczny wynik wynosił 2:1 dla drużyny przeciwnej. Ostatni, a zarazem decydujący mecz, rozegraliśmy z ZSZ CKU Orneta. Był to trudny mecz. Po pierwszej połowie prowadziliśmy dwiema bramkami. Pierwszą z nich strzelił Patryk Maćkowiak, drugą Michał Gofron. Drugą połowę zakończyliśmy wynikiem 4:4. Kolejnymi strzelcami okazali się  bowiem Miłosz Sańko i, nie kto inny, tylko Artur Stelmaszczyk. Po ciężkich zmaganiach nasza drużyna napotkała kilka problemów… Było ciężko…. Chłopcy starali się jak mogli, w wyniku czego zajęliśmy trzecie miejsce. Niestety nie pozwala nam to uczestniczyć w wojewódzkich zawodach piłki halowej.

Chłopcy!!! Pokazaliście klasę, za co Wam szczerze dziękujemy. Nie mamy najmniejszych wątpliwości, że przed Wami jeszcze wiele sukcesów.

Pamiętajcie -  każda porażka to jeden krok bliżej do doskonałości!

 

 

 


 

Partnerzy szkoły

 

   

 

 

 

 

 

  
   
   


 

Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies(ciasteczek) i podobnych technologii w celach statystycznych oraz w celu dostosowania naszej strony do indywidualnych potrzeb użytkowników. W przeglądarce internetowej można zmienić ustawienia dotyczące cookies. Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na stosowanie cookies.
  Ciasteczka na tej stronie.
EU Cookie Directive plugin by www.channeldigital.co.uk