Wyjątkowy czas w wyjątkowym miejscu. Szkoła to nie tylko mury, to my, nasi nauczyciele, wszyscy Ci, którzy dbają o to, aby było czysto i niczego nam nie brakowało. 14 lutego samorząd szkolny postarał się, abyśmy poczuli atmosferę Walentynek. Miłość unosiła się w powietrzu w całej szkole, gdzie św. Walenty pozostawił liczne ślady swej obecności. Na korytarzu można było znaleźć słowo „miłość” w wielu różnych językach.

Niezwykła akcja uczniów tchnęła w nasze serca wiele pozytywnych emocji. Oby zostały z nami do końca roku. Do akcji przyłączyła się również grupa Erasmus +, która przygotowała ozdoby z kodem przekierowującym do wypełnionego pozytywną energią zdjęcia całej grupy. Pamiętajmy jednak o tym, że miłość i dobroć powinniśmy okazywać sobie nie tylko w tym dniu. Ważne, aby czynić to codziennie w czynach, drobnych gestach czy słowach.