Łukasz Żebrowski - od 4 lutego b.r. znany nam bliżej jako doradca zawodowy z Młodzieżowego Centrum Kariery OHP w Kętrzynie. Ten niesamowicie pozytywny człowiek przybył do naszej szkoły, by podczas przeprowadzonych warsztatów pomóc nam, planującym swoją przyszłość zawodową, określić strategię wyboru naszej drogi.Spotkanie bez zbędnych farmazonów rozpoczęło się od ćwiczeń ukierunkowanych na poznanie samego siebie.

Uczniowie brali aktywny udział w ciekawej zabawie, której celem było odkrycie swoich umiejętności i talentów. Rozwiązali również test wielorakiej inteligencji. Następnie dowiedzieli się, jak wykorzystać swój potencjał, by każdy poranek w ich przyszłym, dorosłym życiu zacząć z uśmiechem od porannej kawy, robiąc lunch do pracy i odnosić codzienne sukcesy. Realizować się. I być z siebie dumnym. Spotkanie, za które serdecznie dziękujemy, to właściwie dopiero koniec początku... Przywiodło na myśl mądrość słów: "Kto nie idzie do przodu, ten się cofa". Pozwoliło naszym myślom wejść na ścieżkę prawdziwej, skutecznej i trwałej pracy nad sobą, co w efekcie pomoże nam uświadomić sobie błędy, które popełniamy i znaleźć dla nich dobre rozwiązania na przyszłość. Doskonała okazja do wniosków, które z pewnością zaważą na naszych życiowych wyborach.