6 listopada rozpoczęliśmy Szkolny Turniej Piłki Siatkowej, który zakończyliśmy meczem finałowym 28 listopada. Do zawodów zgłosiło się 10 drużyn:  1 GPI,  1 BS, 2 LO, 2 BS, 2 GPI, 2 TDA, 3W, 3 TI, 1LO+ 3 TE, 3LO. 

 

Drużyny podzielono na 3 grupy, w których rozegrano mecze ,, każdy z każdym''. Z grupy wyszły 4 drużyny: 3TI, 2 LO, 2 GPI oraz 3W. 

 

W finale o trzecie miejsce grały drużyny 3W - 2 LO, natomiast o pierwsze miejsce zagrały drużyny 3TI - 2 GPI.

W rezultacie ogłoszono wyniki:

I miejsce zajęła drużyna 3TI

II miejsce zajęła drużyna 2 GPI

III miejsce zajęła drużyna 2LO

IV miejsce zajęła drużyna 3W

Wszystkim drużynom bardzo dziękujemy za udział w zawodach !!!!

Zwycięzcom gratulujemy!!!!!!

 

 


 

Partnerzy szkoły

 

   

 

 

 

 

 

  
   
   


 

Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies(ciasteczek) i podobnych technologii w celach statystycznych oraz w celu dostosowania naszej strony do indywidualnych potrzeb użytkowników. W przeglądarce internetowej można zmienić ustawienia dotyczące cookies. Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na stosowanie cookies.
  Ciasteczka na tej stronie.
EU Cookie Directive plugin by www.channeldigital.co.uk