W dniach 13 i 19 listopada toczyła się zacięta walka o tytuł championa w Powiatowym Turnieju Piłki Siatkowej. Do boju stanęło 5 drużyn, z których wyłonił się jeden zwycięzca. W skład naszego złotego teamu wchodzili: Przemek Schmidt (kapitan) Karol Skomorok, Paweł Plonkowski, Michał Gofron, Kuba Janowski, Paweł Adamiak, Piotr Dudkiewicz, Kacper Wodnicki, Adam Ulatowski, Artur Stelmaszczyk i Kuba Kowalski.

towarzyszyła im nasza niezawodna trenerka p. Amanda Mazurowska. O tytuł walczyliśmy kolejno ze szkołami: PCE Kętrzyn, Zespół Szkół Centrum Kształcenia Rolniczego Karolewo, ZSO im. Wojciecha Kętrzyńskiego, ZSO im. Marii Curie-Skłodowskiej. Każdy mecz zakończył się takim samym wynikiem 2:0 dla przeciwników. Zdobyliśmy wiele punktów, lecz nie setów. Jeden z  zawodników skomentował ten stan rzeczy słowami: ,,Lepiej zostańmy przy piłce nożnej". Te słowa nawiązują do wcześniejszego turnieju w piłkę nożną, którą nasza szkoła wygrała. W takich sytuacjach nie warto jest się przejmować punktami, a jedynie   potraktować turniej jako dobrą zabawę. Do szkoły wróciliśmy z nowymi umiejętnościami, pamiętając, iż każdy kryzys to początek sukcesu. Ważne jest to, jak wykorzystamy zdobytą wiedzę. A w przyszłym roku może być tylko lepiej!