Oferta edukacyjna
na rok szkolny 2019/2020
Technik technologii drewna
- design w meblarstwie. Nowość
Technik informatyk
Programowanie i testowanie gier (eSport)
Technik grafiki i poligrafii cyfrowej
Projektowanie grafiki 2d i 3d, skład DTP
Liceum ogólnokształcące
klasa pożarnicza z elementami ratownictwa medycznego
Technik odnawialnych źródeł energii
- wytwarzanie energii ze słońca, wody, wiatru
Technik architektury krajobrazu
a) specjalność- bukieciarstwo i dekoracje roślinne
b) specjalność- aranżacja wnętrz i florystyka
Technik ochrony środowiska
- gospodarka surowcami odnawialnymi i mineralnymi. Nowość
Branżowa Szkoła I Stopnia
a) klasa wielozawodowa ( fryzjer, cukiernik, mechanik itd)
b) stolarska

REKRUTACJA 2019/2020

NABÓR UZUPEŁNIAJĄCY

na kierunki

Technik (informatyk, grafik, technologii drewna, architektury krajobrazu)

Liceum Ogólnokształcące

Szkoła branżowa


Egzaminy poprawkowe

26.08.2019 – poniedziałek

27.08.2019 – wtorek

Godz. 9:00 – język angielski

Godz. 9:00 – biologia

Godz. 11:00 – urządzanie i pielęgnacja terenów zielonych

Godz. 9:00 – matematyka

Godz. 9:00 – sieci komputerowe

Godz. 12:00 – j. niemiecki


 

 

 

 

 

Informacja dotycząca organizacji egzaminu maturalnego w terminie poprawkowym w sierpniu 2019 roku

  Egzamin w części pisemnej – w dniu 20.08.2019 r. o godz. 9.00:

· język polski i matematyka - sala nr 16

· język angielski – sala nr 18


RADA PEDAGOGICZNA

 Dnia 29.08.2019 ( czwartek) o godzinie 10:00 odbędzie się posiedzenie Rady Pedagogicznej.

W piątkowe przedpołudnie społeczność szkolna Zespołu Szkół zebrała się w sali gimnastycznej, aby złożyć hołd tym wszystkim, którzy na przestrzeni dziejów naszego państwa walczyli o godność, wolność, wiarę. O zwycięstwo. Bo chociaż świętujemy setną rocznicę odzyskania przez Polskę swojego miejsca na mapie Europy, nasza dzisiejsza tożsamość i stan państwowości tworzone były przez ponad tysiąc lat, począwszy od pierwszych plemion słowiańskich, które osiedliły się na naszych terenach.

Apel, w którym wzięliśmy  udział  9 listopada przypomniał zebranym o tych wszystkich aspektach, które wpłynęły na to, gdzie  i jak żyjemy dzisiaj. Narratorki przeszły przez czasy Jagiellonów i zaborów. Przybliżyły kolejno rolę kobiet, polskich chłopów na przestrzeni lat, czy też znaczenie zawodu nauczyciela. Odwołały się do wydarzeń współczesnych: powstania organizacji NSZZ Solidarność, powołania rządu Tadeusza Mazowieckiego i momentu wstąpienia Polski do Unii Europejskiej, jako tych, które miały najistotniejszy wpływ na budowanie Polski nowej, wolnej, silnej i pełnej nadziei na zmiany.

Doskonałym dopełnieniem odczytanych treści historii była oprawa muzyczna w wykonaniu chóru dziewcząt pod czujnym okiem p. Moniki Małolepszej. Uczennice przepięknie odśpiewały m.in. „Pieśń Wojów”, utwór „Żeby Polska” czy „Sen o Warszawie”. 

Tuż po uroczystości społeczność szkolna odśpiewała cztery zwrotki „Mazurka Dąbrowskiego” w ramach akcji Ministra Edukacji Narodowej oraz Rady Dzieci i Młodzieży przy Ministrze Edukacji Narodowej „Rekord dla Niepodległej”, do której Zespół Szkół przyłączył się wraz z ponad 22 tysiącami szkół z całej Polski. W piątkowe przedpołudnie ponad 5 milionów uczniów w tym samym czasie przyłączyło się do projektu.

 

Wykonanie filmu:

Natalia Prościńska - kamera 2;

Michał Samotyha- kamera 1 i  montaż;

Artur Palke- kamera 3. 

 

 Zdjęcia: Artur Palke


 
 
Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies(ciasteczek) i podobnych technologii w celach statystycznych oraz w celu dostosowania naszej strony do indywidualnych potrzeb użytkowników. W przeglądarce internetowej można zmienić ustawienia dotyczące cookies. Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na stosowanie cookies.
  Ciasteczka na tej stronie.
EU Cookie Directive plugin by www.channeldigital.co.uk