Oferta edukacyjna
na rok szkolny 2019/2020
Technik technologii drewna
- design w meblarstwie. Nowość
Technik informatyk
Programowanie i testowanie gier (eSport)
Technik grafiki i poligrafii cyfrowej
Projektowanie grafiki 2d i 3d, skład DTP
Liceum ogólnokształcące
klasa pożarnicza z elementami ratownictwa medycznego
Technik odnawialnych źródeł energii
- wytwarzanie energii ze słońca, wody, wiatru
Technik architektury krajobrazu
a) specjalność- bukieciarstwo i dekoracje roślinne
b) specjalność- aranżacja wnętrz i florystyka
Technik ochrony środowiska
- gospodarka surowcami odnawialnymi i mineralnymi. Nowość
Branżowa Szkoła I Stopnia
a) klasa wielozawodowa ( fryzjer, cukiernik, mechanik itd)
b) stolarska

REKRUTACJA 2019/2020

NABÓR UZUPEŁNIAJĄCY

na kierunki

Technik (informatyk, grafik, technologii drewna, architektury krajobrazu)

Liceum Ogólnokształcące

Szkoła branżowa


Egzaminy poprawkowe

26.08.2019 – poniedziałek

27.08.2019 – wtorek

Godz. 9:00 – język angielski

Godz. 9:00 – biologia

Godz. 11:00 – urządzanie i pielęgnacja terenów zielonych

Godz. 9:00 – matematyka

Godz. 9:00 – sieci komputerowe

Godz. 12:00 – j. niemiecki


 

 

 

 

 

Informacja dotycząca organizacji egzaminu maturalnego w terminie poprawkowym w sierpniu 2019 roku

  Egzamin w części pisemnej – w dniu 20.08.2019 r. o godz. 9.00:

· język polski i matematyka - sala nr 16

· język angielski – sala nr 18


RADA PEDAGOGICZNA

 Dnia 29.08.2019 ( czwartek) o godzinie 10:00 odbędzie się posiedzenie Rady Pedagogicznej.

„Młodość nie jest etapem życia, lecz stanem ducha” (Liv Ullman)

Minął kolejny piątek. Ten był jednak szczególny. To ostatni dzień pracy naszej polonistki p. Anny Krasińskiej,  ostatnie wspólne chwile i mnóstwo wypowiedzianych  miłych słów  pod adresem osoby, która stała się częścią historii szkoły.

Wierzymy, że z chwilą zamknięcia za sobą drzwi sali po ostatniej przeprowadzonej lekcji,  rozpoczął się początek nowego  etapu, oby wciąż najlepszego w życiu. Tego dzisiaj życzyliśmy polonistce podczas wyjątkowego apelu w sali gimnastycznej.

Pani Ania przepracowała 35 lat w szkole ucząc języka polskiego, w tym 34 lata w Reszlu. Przygodę z naszym miastem rozpoczęła od pracy w Zespole Szkół Zawodowych przy ulicy Podzamcze 1. Tam też przez 5 lat była wicedyrektorem. 

Jej uczniem był między innymi nasz Dyrektor p. Andrzej Lewandowski. Po p

ołączeniu szkół w 2004r. p. Krasińska została pracownikiem obecnego Zespołu Szkół im. Macieja Rataja. Poza rzetelnym wypełnianiem swoich obowiązków i wielką miłością do literatury od zawsze intrygował ją szkolny teatr. Jej uczniowie zajmowali wysokie 

miejsca w przeglądach recytatorskich i teatralnych. Zawsze lubiła i doceniała swoich uczniów, a oni te odczucia odwzajemniali. Wspierała również pomocą i dobrym słowem koleżanki i kolegów. Zawsze życzliwa i uśmiechnięta.

Życzymy Drogiej Koleżance i Oddanej Nauczycielce atrakcyjnego i radosnego wypoczynku. Niech każdy emerytalny dzień będzie pełen słońca,  radości, zdrowia i relaksu.

DZIĘKUJEMY!

Wszystkiego Najlepszego Droga Pani Aniu!

 Zdjęcia: Artur Palke


 
 
Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies(ciasteczek) i podobnych technologii w celach statystycznych oraz w celu dostosowania naszej strony do indywidualnych potrzeb użytkowników. W przeglądarce internetowej można zmienić ustawienia dotyczące cookies. Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na stosowanie cookies.
  Ciasteczka na tej stronie.
EU Cookie Directive plugin by www.channeldigital.co.uk