Po kilkuletniej przerwie szkolne Mam Talent zostało zorganizowane po raz czwarty. Podobnie jak w poprzednich edycjach organizacją imprezy zajęły się panie: Wioletta Drężek-Bołtruczek i Małgorzata Chmarycz i one również, jak wcześniej, zasiadły w jury, a obok nich po raz pierwszy uczeń Karol Skomorok. Pojawili się też nowi prowadzący: Patryk Maćkowiak i Damian Rogowski.

Wśród prezentujących swoje talenty uczniów byli tacy, którzy grali na różnych instrumentach, śpiewali, tańczyli, chodzili na szczudłach i wystukiwali rytm kubeczkami.  Soliści, duety i grupy. Głównie uczniowie naszej szkoły, ale też gimnazjalistki, uczennica szkoły podstawowej i jedna z naszych nauczycielek. Tradycyjnie o zwycięzcach decydowała publiczność, oddając głosy na swych faworytów. W IV edycji szkolnego Mam Talent największą liczbę głosów uzyskali uczniowie klasy I TAK i TD, którzy razem ze swą wychowawczynią, panią Moniką Małolepszą i jej córką Hanią przygotowali pokaz przypominający artystyczne występy teatru ulicznego - był w nim obecny śpiew, chodzenie na szczudłach, "grające kubeczki", gra aktorska, wymachiwanie kolorowymi flagami. Drugie miejsce zdobył Remek Pawelczyk za śpiew i grę na akordeonie, zaś trzecie miejsce publiczność przyznała Oli Kuligowskiej za taniec. Mam Talent cieszył sie dużym zainteresowaniem, a po zakończeniu imprezy pojawiły się pierwsze zgłoszenia do kolejnej edycji i nowe pomysły na występy tegorocznych uczestników.