Uwaga! Uwaga!

Nadszedł czas na rozstrzygnięcie konkursu

„Matematyka oczami fotografa”

więcej

OFERTA EDUKACYJNA 

ROK SZKOLNY 2019/2020

 

Już po raz drugi w bieżącym roku szkolnym kolejni ludzie dobrej woli i wielkich serc postanowili podarować innym to, co najcenniejsze- życie. Bez oddanej krwi wiele ofiar wypadków, osób ciężko chorych nie miałoby szans na przeżycie. Dzięki współpracy naszej szkoły z Bartoszyckim  Terenowym Oddziałem Regionalnego Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa nie musimy wyruszać poza Reszel, to personel medyczny stacji przyjeżdża do nas.

I tym razem możemy być dumni z efektów. 37 osób po pozytywnej weryfikacji badań morfologicznych, wywiadzie lekarskim i zakwalifikowaniu się do oddania krwi, płytek krwi lub osocza pomyślnie przeszło przez trwający od 5 do 8 minut etap donacji.  Wśród krwiodawców odnotowaliśmy dwunastu gości, czterech nauczycieli oraz 21 uczniów. Każdy z nich oddał 450 ml krwi, co dało… 16.6 litrów! Wspaniały rezultat. A kto stoi za tym wynikiem?

 

Klasa IV TE - Ada Labarzewska, Ania Staniszewska,Maciej Kucharski

Klasa III TE - Wiktor Sawicki

Klasa III TAK - Wiktoria Szlaska, Natalia Golańska

Klasa II TI - Paweł Plonkowski, Przemek Schmidt, Szymon Kołowrocki, Patryk Maćkowiak

Klasa II TD - Daniel Oleksiewicz , Remek Pawelczyk

Klasa II LO - Natan Sobstyl, Mateusz Majewski 

Klasa II TE - Karolina Stadnyk                 

Klasa II ZSZ – Patryk Bójko, Jakub Oleksik, Dawid Janczak, Arkadiusz Dunaj, Patryk Bogdaniuk, Fabian Ożga

 

Cieszymy się niezmiernie, że w naszej szkole nie brakuje wrażliwych i pomocnych ludzi. Pamiętajcie- dobro wraca J

A jeśli Ty nie zdążyłeś, nie mogłeś lub zdecydowałeś się właśnie teraz, nic straconego. Każdego dnia  w oddziałach terenowych Centrum Krwiodawstwa w Bartoszycach i Giżycku lub 26 kwietnia na Placu Piłsudskiego w Kętrzynie w godz. 9.00- 12.00 masz okazję. Musisz jednak być osobą pełnoletnią i ważyć nie mniej niż 50 kg. Na tę chwilę w regionalnym centrum w Olsztynie najbardziej potrzebne są grupy 0RH- oraz BRH-. Zachęcamy, nie zwlekaj. Pomóż potrzebującym!

 

 


 
NADCHODZĄCE WYDARZENIA
 
27 marca 2019
Dzień Otwartych Drzwi UWM - wyjazd klas maturalnych
 28 marca 2019 godz 10.00
Dzień Otwarty Szkoły
10 kwietnia 2019
Wystawianie przewidywanych ocen w klasach maturalnych
 11 kwietnia 2019
 Spotkania z rodzicami

 17 kwietnia 2019
Wystawianie ocen rocznych w klasach maturalnych

 18 - 23 kwietnia 2019
Wiosenna przerwa świąteczna

 

 
 
Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies(ciasteczek) i podobnych technologii w celach statystycznych oraz w celu dostosowania naszej strony do indywidualnych potrzeb użytkowników. W przeglądarce internetowej można zmienić ustawienia dotyczące cookies. Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na stosowanie cookies.
  Ciasteczka na tej stronie.
EU Cookie Directive plugin by www.channeldigital.co.uk