Drodzy Uczniowie, Rodzice, Nauczyciele!

Życzę wszystkim Państwu, aby tegoroczne wakacje były ciepłe i radosne. Niech każdy dzień wakacyjnych przygód da wytchnienie od codziennych obowiązków i pozostanie w waszej pamięci jako ten wart wspomnień. Odpoczywajcie w pełnym słońcu, nabierajcie sił i "ładujcie akumulatory", ale zawsze z zachowaniem wszelkich zasad bezpieczeństwa. Wracajcie pełni zapału do pracy i nowych pomysłów. Udanego wypoczynku!

Dyrektor Zespołu Szkół

Andrzej Lewandowski


UWAGA  GIMNAZJALISTO!!!

 REKRUTACJA NA ROK SZKOLNY 2018/2019 

Informacje o przyjęciu do klas pierwszych będą dostępne

od 2 lipca 2018 od godz 10:00 w sekretariacie szkoły po podaniu numeru wniosku.

Jak zapisać się do klasy pierwszej?

Regulamin rekrutacji.

Zasady przeliczania punktów.

Kierunki kształcenia 2018/2019

 

Dyrekcja, grono pedagogiczne i uczniowie Zespołu Szkół im. Macieja Rataja w Reszlu składają serdeczne podziękowania wszystkim naszym partnerom, instytucjom i tym, którzy  choćby w najmniejszym stopniu przyczynili się do tak udanego przebiegu minionego Dnia Otwartego Szkoły.

Dzięki Państwa ofiarności mogliśmy ugościć przybyłych  prawdziwie uroczyście, co z całą pewnością wpłynęło na stworzenie przemiłej atmosfery imprezy. Pragniemy podkreślić, iż Państwa każdorazowa, bezinteresowna pomoc przyczynia się nie tylko do promocji inicjatyw Zespołu Szkół, ale kreuje również pozytywny wizerunek miasta. Jest więc nam szczególnie miło wyrazić wyrazy wdzięczności następującym ofiarodawcom:

 

MŁYNOMAG Myszkowska, Rezanko Sp. J.

REMA S.A. Reszel

Sklep PELCOWIZNA Reszel

Zakłady Mięsne WARMIA

Zakład Gastronomiczno- Hotelarski Jerzy Dziokan

Sklep Spożywczo- Przemysłowy LEWIATAN Marzanna Kojro

Piekarnia Jan i Dariusz Trzczak s. c.

Sklep Wielobranżowy Maria i Wacław Majchrzak

Mona- Kontra Sp. z.o.o.

Pizzeria FENIKS

MTI Furninova  Polska Sp. z o.o.

Sklep spożywczy Cris Krystyna Kaczmarczyk- Galicka

Salon Fryzjerski "Magic hair" Justyna Radziwon/ Paweł Wyszomirski

Salon Urody WIOLA  Kętrzyn

           

Dziękujemy także naszym gościom/ partnerom:

Firmie FESTOOL POLSKA Sp. z o.o.

OSP RESZEL

FALCK MEDYCYNA

dr inż. JERZEMU DOMAŃSKIEMU-

Prodziekanowi ds. studenckich na Wydziale Technicznym  UWM w Olsztynie

Bartoszyckiemu Klubowi KYOKUSHIN KARATE-

p. Renacie Turek i wszystkim przybyłym zawodnikom z Lidzbarka Warmińskiego, Bartoszyc, Sępopola, Korsz i Bisztynka

           

                                                     Wdzięczna społeczność szkolna Zespołu Szkół w Reszlu

           

 

 


Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies(ciasteczek) i podobnych technologii w celach statystycznych oraz w celu dostosowania naszej strony do indywidualnych potrzeb użytkowników. W przeglądarce internetowej można zmienić ustawienia dotyczące cookies. Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na stosowanie cookies.
  Ciasteczka na tej stronie.
EU Cookie Directive plugin by www.channeldigital.co.uk