Kierunki kształcenia 2018/2019

          Starostwo Powiatowe w Kętrzynie i Stacja Sanitarno-Epidemiologiczna w Kętrzynie zorganizowały konkurs na plakat „Nie daj szansy AIDS”. Celem konkursu jest szerzenie wiedzy i zasad profilaktyki na temat tej groźnej choroby.

      W konkursie wzięło udział 14 plakatów wykonanych przez uczniów szkół ponadpodstawowych naszego powiatu.

 Naszą szkołę reprezentował plakat wykonany przez Lidię Kazimierczuk z klasy pierwszej Technikum Architektury Krajobrazu. Plakat wykonany przez Lidię znalazł się wśród 3 nagrodzonych prac.

     Dnia 20.03 2018 roku odbyło się wręczenie dyplomów i nagród za najlepsze prace. Uroczystość odbyła się w Starostwie Powiatowym w Kętrzynie. Mieliśmy możliwość spotkania się z organizatorami konkursu i Panem Starostą Jarosławem Pieniakiem. Było bardzo miło.


Nadchodzące wydarzenia:

 

  • 25 kwietnia Finał Szkolnego Konkursu " Mam Talent"
  • 27 kwietnia Zakończenie roku szkolnego klas maturalnych
  • 4 maja Egzamin maturalny z języka polskiego
  • 7 maja Egzamin maturalny z matematyki
  • 8 maja Egzamin maturalny z j. angielskiego
  • MATURY - HARMONOGRAM

Pomoc dla Florianka

 

 

 

Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies(ciasteczek) i podobnych technologii w celach statystycznych oraz w celu dostosowania naszej strony do indywidualnych potrzeb użytkowników. W przeglądarce internetowej można zmienić ustawienia dotyczące cookies. Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na stosowanie cookies.
  Ciasteczka na tej stronie.
EU Cookie Directive plugin by www.channeldigital.co.uk