WYJAZD DO TEATRU

Juz 13 grudnia 2018r (czwartek) kolejny wyjazd  do teatru muzycznego  Buffo w Warszawie.

Tym razem na spektakl "METRO"

Szczegóły wyjazdu

PAŹDZIERNIK

Zapraszamy do biblioteki szkolnej.

          Starostwo Powiatowe w Kętrzynie i Stacja Sanitarno-Epidemiologiczna w Kętrzynie zorganizowały konkurs na plakat „Nie daj szansy AIDS”. Celem konkursu jest szerzenie wiedzy i zasad profilaktyki na temat tej groźnej choroby.

      W konkursie wzięło udział 14 plakatów wykonanych przez uczniów szkół ponadpodstawowych naszego powiatu.

 Naszą szkołę reprezentował plakat wykonany przez Lidię Kazimierczuk z klasy pierwszej Technikum Architektury Krajobrazu. Plakat wykonany przez Lidię znalazł się wśród 3 nagrodzonych prac.

     Dnia 20.03 2018 roku odbyło się wręczenie dyplomów i nagród za najlepsze prace. Uroczystość odbyła się w Starostwie Powiatowym w Kętrzynie. Mieliśmy możliwość spotkania się z organizatorami konkursu i Panem Starostą Jarosławem Pieniakiem. Było bardzo miło.


Nadchodzące wydarzenia:

27 września 2018 godz: 16:00

- Zebranie dla rodziców.

28 września 2018

- Trening z Mistrzem//Zumba Party z Sylwią Jaruga.

Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies(ciasteczek) i podobnych technologii w celach statystycznych oraz w celu dostosowania naszej strony do indywidualnych potrzeb użytkowników. W przeglądarce internetowej można zmienić ustawienia dotyczące cookies. Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na stosowanie cookies.
  Ciasteczka na tej stronie.
EU Cookie Directive plugin by www.channeldigital.co.uk