UWAGA  UWAGA UWAGA!!!

  Ogłaszamy zbiórkę pieniędzy i niezbędnych rzeczy  do schroniska w Pudwągach

Zbiórka będzie organizowana od 10.12.2018 do 19.12.2018

Więcej szczegółów

 

UWAGA !! 

Zapraszamy do udziału w SZKOLNYM KONKURSIE MATEMATYCZNYM

 

"Policzmy to z Ratajem"

Regulamin szkolnego konkursu matematycznego 

 

Etap I - zadania

 

Dnia 14 marca 2018 r. z okazji Międzynarodowego Dnia Liczby π odbył się w naszej szkole konkurs matematyczny​. W konkursie wzięło udział 7 uczniów: Julia Szapiel, Paulina Bełdowska, Krystian Narkowicz, Paweł Borucki, Paweł Adamiak, Dominik Bigaś oraz Łukasz Krawczyk.

Komisja konkursowa w składzie Ewa Piechota i Dorota Parada wyłoniła jednego zwyciezcę tegoroczej edycji konkursu, został nim Paweł Adamiak ​z klasy I GPC. Serdecznie gratulujemy.

 


Nadchodzące wydarzenia:

 

20 grudnia

Oddajemy krew/ Akcja Krwiodawstwa


21 grudnia

Wigilia Szkolna


 

Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies(ciasteczek) i podobnych technologii w celach statystycznych oraz w celu dostosowania naszej strony do indywidualnych potrzeb użytkowników. W przeglądarce internetowej można zmienić ustawienia dotyczące cookies. Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na stosowanie cookies.
  Ciasteczka na tej stronie.
EU Cookie Directive plugin by www.channeldigital.co.uk