Uwaga! Uwaga!

Nadszedł czas na rozstrzygnięcie konkursu

„Matematyka oczami fotografa”

więcej

OFERTA EDUKACYJNA 

ROK SZKOLNY 2019/2020

 

Dnia 14 marca 2018 r. z okazji Międzynarodowego Dnia Liczby π odbył się w naszej szkole konkurs matematyczny​. W konkursie wzięło udział 7 uczniów: Julia Szapiel, Paulina Bełdowska, Krystian Narkowicz, Paweł Borucki, Paweł Adamiak, Dominik Bigaś oraz Łukasz Krawczyk.

Komisja konkursowa w składzie Ewa Piechota i Dorota Parada wyłoniła jednego zwyciezcę tegoroczej edycji konkursu, został nim Paweł Adamiak ​z klasy I GPC. Serdecznie gratulujemy.

 


 
NADCHODZĄCE WYDARZENIA
 
27 marca 2019
Dzień Otwartych Drzwi UWM - wyjazd klas maturalnych
 28 marca 2019 godz 10.00
Dzień Otwarty Szkoły
10 kwietnia 2019
Wystawianie przewidywanych ocen w klasach maturalnych
 11 kwietnia 2019
 Spotkania z rodzicami

 17 kwietnia 2019
Wystawianie ocen rocznych w klasach maturalnych

 18 - 23 kwietnia 2019
Wiosenna przerwa świąteczna

 

 
 
Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies(ciasteczek) i podobnych technologii w celach statystycznych oraz w celu dostosowania naszej strony do indywidualnych potrzeb użytkowników. W przeglądarce internetowej można zmienić ustawienia dotyczące cookies. Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na stosowanie cookies.
  Ciasteczka na tej stronie.
EU Cookie Directive plugin by www.channeldigital.co.uk