GIEŁDA PODRĘCZNIKÓW 

Jak co roku, biblioteka szkolna organizuje giełdę podręczników.

Uczniowie klas pierwszych mogą  nabyć książki od swoich starszych kolegów i koleżanek.

Mamy nadzieję, że zakupione książki przydadzą się w zdobywaniu nowej wiedzy i umiejętności.

Zapraszamy

 WYJAZD DO TEATRU

Juz 13 grudnia 2018r (czwartek) kolejny wyjazd  do teatru muzycznego  Buffo w Warszawie.

Tym razem na spektakl "METRO"

Szczegóły wyjazdu

Dnia 14 marca 2018 r. z okazji Międzynarodowego Dnia Liczby π odbył się w naszej szkole konkurs matematyczny​. W konkursie wzięło udział 7 uczniów: Julia Szapiel, Paulina Bełdowska, Krystian Narkowicz, Paweł Borucki, Paweł Adamiak, Dominik Bigaś oraz Łukasz Krawczyk.

Komisja konkursowa w składzie Ewa Piechota i Dorota Parada wyłoniła jednego zwyciezcę tegoroczej edycji konkursu, został nim Paweł Adamiak ​z klasy I GPC. Serdecznie gratulujemy.

 


Nadchodzące wydarzenia:

27 września 2018 godz: 16:00

- Zebranie dla rodziców.

28 września 2018

- Trening z Mistrzem//Zumba Party z Sylwią Jaruga.

 

 

 

 

 

Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies(ciasteczek) i podobnych technologii w celach statystycznych oraz w celu dostosowania naszej strony do indywidualnych potrzeb użytkowników. W przeglądarce internetowej można zmienić ustawienia dotyczące cookies. Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na stosowanie cookies.
  Ciasteczka na tej stronie.
EU Cookie Directive plugin by www.channeldigital.co.uk