Kierunki kształcenia 2018/2019

Dnia 14 marca 2018 r. z okazji Międzynarodowego Dnia Liczby π odbył się w naszej szkole konkurs matematyczny​. W konkursie wzięło udział 7 uczniów: Julia Szapiel, Paulina Bełdowska, Krystian Narkowicz, Paweł Borucki, Paweł Adamiak, Dominik Bigaś oraz Łukasz Krawczyk.

Komisja konkursowa w składzie Ewa Piechota i Dorota Parada wyłoniła jednego zwyciezcę tegoroczej edycji konkursu, został nim Paweł Adamiak ​z klasy I GPC. Serdecznie gratulujemy.

 


Nadchodzące wydarzenia:

 

  • 25 kwietnia Finał Szkolnego Konkursu " Mam Talent"
  • 27 kwietnia Zakończenie roku szkolnego klas maturalnych
  • 4 maja Egzamin maturalny z języka polskiego
  • 7 maja Egzamin maturalny z matematyki
  • 8 maja Egzamin maturalny z j. angielskiego
  • MATURY - HARMONOGRAM

Pomoc dla Florianka

 

 

 

Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies(ciasteczek) i podobnych technologii w celach statystycznych oraz w celu dostosowania naszej strony do indywidualnych potrzeb użytkowników. W przeglądarce internetowej można zmienić ustawienia dotyczące cookies. Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na stosowanie cookies.
  Ciasteczka na tej stronie.
EU Cookie Directive plugin by www.channeldigital.co.uk