Obchody święta Objawienia Pańskiego zwanego również „świętem Trzech Króli” na dobre wpisały się w tradycję Reszla za sprawą pochodu, który zgromadził mieszkańców miasteczka i stworzył atmosferę wiary i jedności. Oczywiście nie mogło zabraknąć naszej szkoły w tym wielkim wydarzeniu.

Czerwony Orszak reprezentujący Europę wyruszył spod szkoły o godz. 13:00 i przemaszerował ulicami miasta pod ratusz, gdzie wszyscy nas oczekiwali, aby rozpocząć oficjalne obchody święta. Dyrektor, nauczyciele, uczniowie, sąsiedzi, wszyscy wspólnie kolędowaliśmy na chwałę bożą obwieszczając radosną nowinę o Narodzeniu Pańskim.

Zdjęcia: Agnieszka Żyła 


Nadchodzące wydarzenia:

  • 18 stycznia - zebranie z rodzicami godz. 16:00
  • 22.01.- 04.02.2018 Ferie zimowe

 

Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies(ciasteczek) i podobnych technologii w celach statystycznych oraz w celu dostosowania naszej strony do indywidualnych potrzeb użytkowników. W przeglądarce internetowej można zmienić ustawienia dotyczące cookies. Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na stosowanie cookies.
  Ciasteczka na tej stronie.
EU Cookie Directive plugin by www.channeldigital.co.uk