ZAPRASZAMY NA DZIEŃ OTWARTY SZKOŁY
Witaj tegoroczny Absolwencie gimnazjum
Zapraszamy Ciebie i Twoją klasę
na Dzień Otwarty Szkoły
22 marca od godz. 9.00
Czekamy przy ul. Łukasińskiego 3
A dlaczego warto nas odwiedzić?
Harmonogram Dnia Otwartego
Zapoznamy Cię z ofertą kształcenia na rok szkolny 2018/2019
Proponujemy Ci aż 8 możliwych kierunków kształcenia.
Jesteś fanem gier komputerowych?
Weź udział w potyczkach CS go!
Gimnazjaliści contra uczniowie szkoły.
Stań do walki, spróbuj swoich sił!
Zgłoś swój udział na
potyczkics@zsreszel.pl lub
Formularz zgłoszenia
Pokaz strażacki
uczniów klasy pożarniczej oraz OSP Reszel i gaszenie obiektu
Naucz się ratować życie
Obejrzysz pokaz resuscytacji krążeniowo- oddechowej
Z udziałem uczniów I klasy pożarniczej
Interesuje Cię profesjonalny sprzęt stolarski?
Chcesz uczyć się praktyki zawodu na najnowocześniejszych elektronarzędziach?
Zobacz i sam je wypróbuj podczas pokazu firmy Festool Polska
Marzysz o zawodzie grafika,
jesteś kreatywny, lubisz wyzwania?
Uczniowie klasy grafiki i poligrafii cyfrowej odpowiedzą na Twoje pytania
i… stworzą Twój portret
Obejrzyj grę aktorską uczniów czasie małego spektaklu teatralnego p.t. „Czas”
Masz pasję? A może potrafisz coś szczególnego, co chciałbyś pokazać innym?
Tańcz! Śpiewaj! Zagraj na instrumencie!
Graj! Improwizuj! Parodiuj! Rozśmieszaj! Wzruszaj!
Weź udział w konkursie….
MAM TALENT!
Zgłoszenia do 15 marca pod adresem: ewa.piechota@zsreszel.pl
Jesteś odważny?
Interesują Cię sztuki walki?
Przyłącz się do jedynego, spektakularnego pokazu Karate Kyokushin !
Przekonaj się, jak zaangażowanie ciała i psychiki pozwalają na wykonanie niemożliwego…
Patronat medialny imprezy obejmą:
Uwaga
Wyjazd do teatru Buffo w Warszawie na spektakl Romeo i Julia 3D (w wodzie)
24 kwietnia (wtorek). Koszt 120 zł..
Osoby chętne zgłaszają się do p. A. Jałoszewskiej lub D. Parady z pieniędzmi do poniedziałku 12.03.2018

Kilkaset osób w całej rozpiętości wiekowej przybyło do hali sportowej Zespołu Szkół, aby przy rytmach pastorałek i dziecięcych hitów spędzić sobotnie popołudnie w towarzystwie  najważniejszego przybyłego gościa św. Mikołaja. Radość najmłodszych uczestników zabawy nie miała granic, choć wydawać by się mogło, że i odrobinę starsi wrócili na chwilę do lat  dziecięcych i dali się porwać beztroskiej zabawie.

A o wyjątkowy klimat imprezy zadbali organizatorzy: nasz Zespół Szkół, Starostwo Powiatowe w Kętrzynie, wicestarosta kętrzyński p. Michał Krasiński, który w dość  nietypowym stroju przybył na spotkanie z dziećmi, oraz Dom Dziecka w Reszlu. Niezmiernie miło było nam wypatrzeć wśród przybyłych p. Katarzynę Policha- Dyrektor Domu Dziecka w Reszlu i p. Jolantę Grzyb- Prezes Zarządu Towarzystwa Miłośników Reszla i Okolic. A  najmłodszymi zajęli się animatorzy z zespołu „Odjazdowe imprezy”, którym udało się wyciągnąć na parkiet młodszych, starszych, w tym ciało duchowne J Gdy opiekunowie delektowali się kawą i słodkim poczęstunkiem,  maluchy gromadziły się przy stolikach, gdzie można było poddać się pomalowaniu twarzy czy podejrzeć, jak tworzy się rozmaite kształty z balonów. Aby złapać chwilę oddechu i wyciszyć emocje, organizatorzy przygotowali piękny klimatyczny występ teatralny. Nauczyli także  wierszyka do św. Mikołaja, więc teraz możemy być spokojni, że każdy z uczestników, młodszy czy starszy, po swojej prezentacji w dniu Wigilii zauroczy Mikołaja i otrzyma wymarzony podarunek. Już w to mikołajkowe popołudnie żadne z milusińskich nie wyszło z pustymi rękami. Każdy  otrzymał od Mikołaja paczkę ze słodkościami.  Impreza  była także okazją do podziwiania prawdziwych dzieł uczniów Zespołu Szkół, którzy zaprezentowali dekoracje i ozdoby świąteczne. Autorzy prac to klasa II Technikum Architektury Krajobrazu oraz osoby biorące udział w kursie florystycznym w ramach projektu unijnego „Wsparcie zawodowe poprzez zajęcia dodatkowe”. Goście mieli okazję zaopatrzyć się także w kalendarze na nadchodzący rok, które zaprojektowali, złożyli i wykonali uczniowie klasy I Technikum Grafiki i Poligrafii Cyfrowej. Ci, którzy nie zdążyli dokonać zakupu, będą mieli jeszcze okazję 17 grudnia podczas Wigilii Miejskiej w Reszlu. Tam również odnajdą nasze stoisko.

Dziękujemy organizatorom, każdemu, kto przyczynił się do uśmiechu przybyłych dzieci i niepowtarzalnej atmosfery tej imprezy. Niech jej wspomnienie wpłynie na cudowny nastrój oczekiwania i będzie przedmową do przeżywania kolejnych pięknych świątecznych chwil.


Nadchodzące wydarzenia:

  • 22.03.2018 Dzień Otwarty Szkoły
  • 12.04.2018 Konkurs Recytatorski i Poezji Śpiewanej

 

Pomoc dla Florianka

 

 

 

Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies(ciasteczek) i podobnych technologii w celach statystycznych oraz w celu dostosowania naszej strony do indywidualnych potrzeb użytkowników. W przeglądarce internetowej można zmienić ustawienia dotyczące cookies. Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na stosowanie cookies.
  Ciasteczka na tej stronie.
EU Cookie Directive plugin by www.channeldigital.co.uk