UWAGA  UWAGA UWAGA!!!

  Ogłaszamy zbiórkę pieniędzy i niezbędnych rzeczy  do schroniska w Pudwągach

Zbiórka będzie organizowana od 10.12.2018 do 19.12.2018

Więcej szczegółów

 

UWAGA !! 

Zapraszamy do udziału w SZKOLNYM KONKURSIE MATEMATYCZNYM

 

"Policzmy to z Ratajem"

Regulamin szkolnego konkursu matematycznego 

 

Etap I - zadania

 

Kilkaset osób w całej rozpiętości wiekowej przybyło do hali sportowej Zespołu Szkół, aby przy rytmach pastorałek i dziecięcych hitów spędzić sobotnie popołudnie w towarzystwie  najważniejszego przybyłego gościa św. Mikołaja. Radość najmłodszych uczestników zabawy nie miała granic, choć wydawać by się mogło, że i odrobinę starsi wrócili na chwilę do lat  dziecięcych i dali się porwać beztroskiej zabawie.

A o wyjątkowy klimat imprezy zadbali organizatorzy: nasz Zespół Szkół, Starostwo Powiatowe w Kętrzynie, wicestarosta kętrzyński p. Michał Krasiński, który w dość  nietypowym stroju przybył na spotkanie z dziećmi, oraz Dom Dziecka w Reszlu. Niezmiernie miło było nam wypatrzeć wśród przybyłych p. Katarzynę Policha- Dyrektor Domu Dziecka w Reszlu i p. Jolantę Grzyb- Prezes Zarządu Towarzystwa Miłośników Reszla i Okolic. A  najmłodszymi zajęli się animatorzy z zespołu „Odjazdowe imprezy”, którym udało się wyciągnąć na parkiet młodszych, starszych, w tym ciało duchowne J Gdy opiekunowie delektowali się kawą i słodkim poczęstunkiem,  maluchy gromadziły się przy stolikach, gdzie można było poddać się pomalowaniu twarzy czy podejrzeć, jak tworzy się rozmaite kształty z balonów. Aby złapać chwilę oddechu i wyciszyć emocje, organizatorzy przygotowali piękny klimatyczny występ teatralny. Nauczyli także  wierszyka do św. Mikołaja, więc teraz możemy być spokojni, że każdy z uczestników, młodszy czy starszy, po swojej prezentacji w dniu Wigilii zauroczy Mikołaja i otrzyma wymarzony podarunek. Już w to mikołajkowe popołudnie żadne z milusińskich nie wyszło z pustymi rękami. Każdy  otrzymał od Mikołaja paczkę ze słodkościami.  Impreza  była także okazją do podziwiania prawdziwych dzieł uczniów Zespołu Szkół, którzy zaprezentowali dekoracje i ozdoby świąteczne. Autorzy prac to klasa II Technikum Architektury Krajobrazu oraz osoby biorące udział w kursie florystycznym w ramach projektu unijnego „Wsparcie zawodowe poprzez zajęcia dodatkowe”. Goście mieli okazję zaopatrzyć się także w kalendarze na nadchodzący rok, które zaprojektowali, złożyli i wykonali uczniowie klasy I Technikum Grafiki i Poligrafii Cyfrowej. Ci, którzy nie zdążyli dokonać zakupu, będą mieli jeszcze okazję 17 grudnia podczas Wigilii Miejskiej w Reszlu. Tam również odnajdą nasze stoisko.

Dziękujemy organizatorom, każdemu, kto przyczynił się do uśmiechu przybyłych dzieci i niepowtarzalnej atmosfery tej imprezy. Niech jej wspomnienie wpłynie na cudowny nastrój oczekiwania i będzie przedmową do przeżywania kolejnych pięknych świątecznych chwil.


Nadchodzące wydarzenia:

 

20 grudnia

Oddajemy krew/ Akcja Krwiodawstwa


21 grudnia

Wigilia Szkolna


 

Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies(ciasteczek) i podobnych technologii w celach statystycznych oraz w celu dostosowania naszej strony do indywidualnych potrzeb użytkowników. W przeglądarce internetowej można zmienić ustawienia dotyczące cookies. Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na stosowanie cookies.
  Ciasteczka na tej stronie.
EU Cookie Directive plugin by www.channeldigital.co.uk