Jeszcze kilka dni temu odebrała Łabędzia Przedsiębiorczości i Aktywności Społecznej 2017 jako promotorka zdrowego stylu życia za swoją codzienną pracę z dziesiątkami kobiet, które  dzięki jej pasji odkryły w sobie pokłady sił i pokochały aktywność fizyczność.

ANIA RESZKA- trener personalny, prowadząca kętrzyńską Fitpracownię, instruktorka tańca i Pilatesu zgodziła się już po raz drugi odwiedzić naszą szkołę i 22 listopada wprawić w ruch młode ciała (również pedagogiczneJ ) oraz przybyłych gości. Było tanecznie, energetycznie i przede wszystkim wesoło. Bo nic tak nie wyzwala ogromu radości w nas jako wielki kopniak zadany przez endorfiny podczas wysiłku. Wszyscy dzielnie podążali, a jeśli nie nadążali, i tak mogli poruszać bioderkiem w rytm najnowszych kawałków muzycznych przygotowanych przez prowadzącą. I nie ma nic bardziej miłego dla organizatorów i samej Mistrzyni niż zgodne komentarze uczestników „Było super! Chcemy więcej!”.  Pamiątkowe zdjęcia z tego przemile i pożytecznie spędzonego czasu niech będą dowodem tego, że ruch jest dla każdego i nie ma znaczenia, na jakim poziomie jest nasza kondycja. Możemy zacząć w każdej chwili, już dzisiaj wstać i choćby pójść na spacer lub poćwiczyć z innymi. Zapraszamy również w imieniu Ani Reszki na codzienne wieczorne treningi w kętrzyńskiej „Budowlance”.

 

Dziękujemy naszej bohaterce, która 22 listopada była naszym honorowym gościem

Kolejny Trening z Mistrzem w styczniu. Zapowiedzi na stronie szkoły i FB szkoły. Jak zawsze serdecznie zapraszamy wszystkich chętnych z Reszla i okolic.