Od 22 września odbywają się w naszej szkole zajęcia dla uczniów biorących udział w projekcie „Wsparcie zawodowe poprzez zajęcia dodatkowe”.  Tym razem jednak, z inicjatywy uczniów,  zajęcia  te przybrały wyjątkową formę.

Jak zwykle, młodzież spotkała się  po lekcjach, by uczestniczyć w kursie florystycznym. Spotkanie to jednak, zakończyło się dopiero następnego dniaJ W czasie spotkania młodzież, przede wszystkim, uczyła się przygotowywać kompozycje florystyczne,  ponieważ jednak w trackie ciężkiej pracy zgłodnieliśmy, a jak powszechnie wiadomo nic tak nie sprzyja apetytowi jak ciężka praca, więc  na kolację pochłonęliśmy pizze.  Potem,  rozleniwieni żołądkowym szaleństwem , leżąc na materacach snuliśmy przerażające historie. Niektóre z nich , nawet się zmaterializowały i cześć kursantek miała wątpliwą przyjemność słyszeć przebywające w szkole duchy (ja jednak wierzę , że to zmęczenie i przejedzenie dały o sobie znaćJ). Łącząc przyjemne z pożytecznym, udało nam   się również na tym spotkaniu, obejrzeć mecz reprezentacji Polski z Urugwajem.

 Noc zleciała szybko i zupełnie wyeksploatowani , zakończyliśmy nasze spotkanie o godz.8 rano. Nie pochwalimy się jednak teraz efektami naszej pracy, ale za to już dziś, zapraszamy wszystkich na wystawę zwieńczającą kurs florystyczny,  w czasie  której,  oglądać  będzie można kompozycje młodzieży biorącej udział w kursie,  oraz uczniów Technikum Architektury Krajobrazu. Wystawa połączona ze świątecznym kiermaszem, odbędzie się 6.12.2017r. SERDECZNIE ZAPRASZAMY.