Zumba  Party

Setki spalonych kalorii, megaenergia i szał roztańczonych ciał. To wszystko za sprawą jednego człowieka, który pociągnął za sobą tłum zapalonych dusz uczniowskich, pedagogicznych oraz wspaniałych gości z Kętrzyna. 16 października Karol Tomczak- instruktor Zumby fitness, trener tańca z powołania i z serca porwał na parkiet naszą wspaniałą młodzież, która niewątpliwie dała z siebie wszystko i dzielnie stawiła czoła wyzwaniu.

Nie było lekko, ale energetyczna muzyka, nieustanne motywujące uwagi naszego Mistrza dodawały nowych sił i pobudzały, wydawałoby się już wymęczone kończyny, do ruchu. Bo okazywało się, że można, że nowy rytm, nowe kroki to wyzwanie, któremu nikt nie mógł się oprzeć.

Dzięki takim pasjonatom jak nasz gość Karol młodzież dotlenia organizm, wzmacnia i formuje  mięśnie poszczególnych części ciała, poprawia sylwetkę i swoje samopoczucie, a ogromna działka endorfin wywołuje na każdej twarzy piękny uśmiech. Zarówno dziewczęta, jak i chłopcy pokochali rytmy latino, przeplatane elementami hip-hopu, flamenco czy salsy. I nie ma większej radości dla Mistrza niż prośba uczestników „Prosimy o więcej”. Akcja  zakończona sukcesem z pożytkiem dla rozwoju fizycznego i mentalnego naszych uczniów.

Dziękujemy bardzo serdecznie naszemu gościowi, który przyjął już zaproszenie od uczniów na kolejną próbę wytrzymałości.

Kolejny Trening z Mistrzem już w listopadzie. Serdecznie zapraszamy wszystkich chętnych mieszkańców Reszla i okolic do udziału. Zadbajmy o ciało, wzmocnijmy mięśnie i cieszmy się chwilą przyjemnego wysiłku J