I KONKURS LITERACKI

" Ceń słowa"

 Warunkiem udziału w konkursie jest dostarczenie jednego tekstu prozy ( opowiadanie, nowela, esej) napisanego NT12 do trzech stron lub trzech wierszy.

          Podpisane prace konkursowe należy składać do polonistów.

          Termin składania prac 30 listopada 2017r.

 

W dniu 25.10.2017 r. ( środa ) na małej Sali gimnastycznej w Zespole Szkół w Reszlu będziemy gościć funkcjonariuszy ze Straży Granicznej w Kętrzynie, którzy przeprowadzą dla naszych uczniów cykl zajęć:

Szczegóły


W dniu 27.10.2017 r. ( piątek ) o godz. 10.40 – na czwartej godzinie lekcyjnej w małej Sali gimnastycznej w Zespole Szkół w Reszlu będziemy gościć Panie ze Stowarzyszenia Amazonek z Kętrzyna, które przeprowadzą warsztaty dla naszych uczennic pn.: Problem raka piersi – możliwości profilaktyki i metody wykrywania.

Ogólnopolski Konkurs Języka Niemieckiego

edycja XVI

15 listopada 2017

 

 

28 września w naszej szkole odbyło się ślubowanie klas pierwszych. To jakże  podniosłe wydarzenie w życiu szkoły zgromadziło społeczność szkolną, by wysłuchać słów przyrzeczenia uczniów klas I Technikum Poligrafii i Grafiki Cyfrowej, I Technikum Informatycznego-programowanie i testowanie gier komputerowych (e- sport), I Technikum Architektury Krajobrazu,

I Technikum Technologii Drewna, I Liceum Ogólnokształcącego- klasa pożarnicza z elementami ratownictwa medycznego oraz I Branżowej Szkoły I stopnia.Ślubując na sztandar Zespołu Szkół nowi jego członkowie przyrzekli m.in. godnie reprezentować naszą szkołę, wypełniać jej misję, szanować innych i świecić przykładem jako zarówno rzetelny, obowiązkowy uczeń, jak i dobry człowiek. Mamy nadzieję, że swoją codzienną postawą udowodnią, iż potrafią dotrzymać danego słowa.

Drodzy Pierwszoklasiści,

z okazji tak pięknego i szczególnego dnia chcielibyśmy złożyć Wam najserdeczniejsze życzenia wielu sukcesów szkolnych, pogody ducha i uśmiechu, jak najwyższych ocen oraz wytrwałości w pokonywaniu wszystkich trudności, jakie staną na Waszej drodze. Pamiętajcie, że w każdej sytuacji możecie liczyć na pomoc nauczycieli i starszych kolegów. Witajcie w Zespole Szkół !

 


Nadchodzące wydarzenia:

Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies(ciasteczek) i podobnych technologii w celach statystycznych oraz w celu dostosowania naszej strony do indywidualnych potrzeb użytkowników. W przeglądarce internetowej można zmienić ustawienia dotyczące cookies. Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na stosowanie cookies.
  Ciasteczka na tej stronie.
EU Cookie Directive plugin by www.channeldigital.co.uk