.

Dyrektor Zespołu Szkół im. Macieja Rataja 

w Reszlu

zaprasza na spotkanie z rodzicami

w dniu 23.11.2017

godz. 16:00

 

 

 
8 września odwiedziliśmy Wydział Nauk Technicznych Uniwersytetu Warmińsko-Mazurskiego. Dzięki uprzejmości Prodziekana ds. studenckich dra  inż. Jerzego Domańskiego zostaliśmy oprowadzeni po Wydziale Nauk Technicznych.
 
Zwiedziliśmy sale dydaktyczne, w tym laboratoria:
° Rolnictwa Precyzyjnego,
° Mechatroniki,
° Mechaniki Płynów,
° Sterowania CNC (numerycznego) 
° Laboratorium Odnawialnych Źródeł Energii, w którym
Pan mgr inż Andrzej Dziedzina przeprowadził  zajęcia na temat “Słońce dla każdego - fotowoltaika”. 
Po zajęciach udaliśmy się na spacer po kampusie UWM.
Zobaczyliśmy pobliskie jezioro oraz okoliczny park. Zrobiliśmy również pamiątkowe zdjęcia. 

Zdjęcia : Uczniowie klasy II OZE 


Nadchodzące wydarzenia:

 

  • 23 listopada Zebrania z rodzicami godz. 16:00
  • 9 grudnia MIKOŁAJKI godz. 15:00
Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies(ciasteczek) i podobnych technologii w celach statystycznych oraz w celu dostosowania naszej strony do indywidualnych potrzeb użytkowników. W przeglądarce internetowej można zmienić ustawienia dotyczące cookies. Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na stosowanie cookies.
  Ciasteczka na tej stronie.
EU Cookie Directive plugin by www.channeldigital.co.uk