UWAGA  GIMNAZJALISTO!!!

 

REKRUTACJA NA ROK SZKOLNY 2018/2019 

 Dostarczanie dokumentów do dnia 26 czerwca 2018 do godz 15:00

Jak zapisać się do klasy pierwszej?

Regulamin rekrutacji.

Zasady przeliczania punktów.


 

Drodzy Absolwenci

Państwowego Technikum Rolniczego i Zespołu Szkół Rolniczych w Reszlu - maturzyści 1960 - 1985

Spotkanie absolwentów - informacjaSpotkanie absolwentów - informacja

Kierunki kształcenia 2018/2019

5 września uczniowie klas I Technikum Technologii Drewna oraz I Branżowej Szkoły I stopnia odbyli wycieczkę edukacyjną na Międzynarodowe Targi Meblowe w Ostródzie, które już po raz 44. odbywają się w najnowocześniejszym obiekcie targowo-konferencyjnym w kraju. Wyjątkowo i ku radości uczestników zbiegły się one  z 4. edycją Targów Technologii Obróbki Drewna i Produkcji Mebli AMIA,

które dedykowane są producentom i dystrybutorom maszyn, urządzeń, narzędzi i sprzętu do obróbki drewna, produkcji mebli oraz specjalistycznego oprogramowania dla branży meblowej. Dla przyszłych stolarzy i technologów drewna była to niewątpliwie niepowtarzalna możliwość uczestnictwa w życiu sektora meblowego i drzewnego w jednym miejscu i czasie. To dzięki tego typu imprezom nasi uczniowie mogą zapoznać się z ofertą producentów w zakresie mebli, tkanin, maszyn, akcesoriów meblowych, sprzętu i urządzeń do pakowania mebli, narzędzi do obróbki drewna i wielu innych. Ważnym aspektem zwiedzania stoisk jest nie tylko aspekt wzrokowy, ale także okazja do wysłuchania prelekcji związanych z branżą. Miłym elementem targów tego dnia była prezentacja elektronarzędzi firmy Festool, która jest patronem klas technologii drewna i ZSZ w zawodzie stolarza. Nie mamy wątpliwości, iż takie przedsięwzięcia, jak udział klas w targach nie tylko weryfikuje zdobytą wiedzę w czasie zajęć szkolnych, ale także rozwija ich wyobraźnię i poszerza zainteresowania. 

Opiekunem grupy był p. Andrzej Lewandowski.


Nadchodzące wydarzenia:

22.06.2018 godz. 9:00 

Zakończenie roku szkolnego 

 

 

 

 

 

 Ulotka do pobrania w PDF 

 

 

Pomoc dla Florianka

 

 

 

Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies(ciasteczek) i podobnych technologii w celach statystycznych oraz w celu dostosowania naszej strony do indywidualnych potrzeb użytkowników. W przeglądarce internetowej można zmienić ustawienia dotyczące cookies. Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na stosowanie cookies.
  Ciasteczka na tej stronie.
EU Cookie Directive plugin by www.channeldigital.co.uk