7 marca 2018 odbędzie się XVIII  
edycja Ogólnopolskiego
Konkursu Języka Angielskiego English Ace
Termin zgłoszeń mija we wtorek 13.02.2018
 
Zachęcam do udziału ;)  
Anna Jałoszewska

Z okazji Międzynarodowego Dnia Liczby π

14.03.2018 (środa) odbędzie się Szkolny Konkurs Matematyczny.

Chętnych zapraszamy do zgłaszania się do nauczycieli matematyki

do dnia 09.03.2018.

 Ewa Piechota

Dorota Parada

Ogólnopolski Konkurs

Języka Niemieckiego

edycja XIX

14 marca 2018

   

Technik grafiki i poligrafii cyfrowej Technik technologii drewna Technik architektury krajobrazu Technik informatyk - programowanie i testowanie gier komputerowych (e-sport) Liceum ogólnokształcące Technik urządzeń i systemów energetyki odnawialnej Szkoła branżowa - klasa wielozawodowa Szkoła branżowa - klasa stolarska

5 września uczniowie klas I Technikum Technologii Drewna oraz I Branżowej Szkoły I stopnia odbyli wycieczkę edukacyjną na Międzynarodowe Targi Meblowe w Ostródzie, które już po raz 44. odbywają się w najnowocześniejszym obiekcie targowo-konferencyjnym w kraju. Wyjątkowo i ku radości uczestników zbiegły się one  z 4. edycją Targów Technologii Obróbki Drewna i Produkcji Mebli AMIA,

które dedykowane są producentom i dystrybutorom maszyn, urządzeń, narzędzi i sprzętu do obróbki drewna, produkcji mebli oraz specjalistycznego oprogramowania dla branży meblowej. Dla przyszłych stolarzy i technologów drewna była to niewątpliwie niepowtarzalna możliwość uczestnictwa w życiu sektora meblowego i drzewnego w jednym miejscu i czasie. To dzięki tego typu imprezom nasi uczniowie mogą zapoznać się z ofertą producentów w zakresie mebli, tkanin, maszyn, akcesoriów meblowych, sprzętu i urządzeń do pakowania mebli, narzędzi do obróbki drewna i wielu innych. Ważnym aspektem zwiedzania stoisk jest nie tylko aspekt wzrokowy, ale także okazja do wysłuchania prelekcji związanych z branżą. Miłym elementem targów tego dnia była prezentacja elektronarzędzi firmy Festool, która jest patronem klas technologii drewna i ZSZ w zawodzie stolarza. Nie mamy wątpliwości, iż takie przedsięwzięcia, jak udział klas w targach nie tylko weryfikuje zdobytą wiedzę w czasie zajęć szkolnych, ale także rozwija ich wyobraźnię i poszerza zainteresowania. 

Opiekunem grupy był p. Andrzej Lewandowski.


Nadchodzące wydarzenia:

  • 02 - 04.03.2018 Wyjazd na Intel Extreme Masters
  • 07.03.2018 Konkurs Języka Angielskiego
  • 14.03.2018 Konkurs Języka Niemieckiego
  • 14.03.2018 Konkurs Matematyczny
  • 22.03.2018 Dzień Otwarty Szkoły

 

Pomoc dla Florianka

 

 

 

Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies(ciasteczek) i podobnych technologii w celach statystycznych oraz w celu dostosowania naszej strony do indywidualnych potrzeb użytkowników. W przeglądarce internetowej można zmienić ustawienia dotyczące cookies. Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na stosowanie cookies.
  Ciasteczka na tej stronie.
EU Cookie Directive plugin by www.channeldigital.co.uk