7 marca 2018 odbędzie się XVIII  
edycja Ogólnopolskiego
Konkursu Języka Angielskiego English Ace
Termin zgłoszeń mija we wtorek 13.02.2018
 
Zachęcam do udziału ;)  
Anna Jałoszewska

Z okazji Międzynarodowego Dnia Liczby π

14.03.2018 (środa) odbędzie się Szkolny Konkurs Matematyczny.

Chętnych zapraszamy do zgłaszania się do nauczycieli matematyki

do dnia 09.03.2018.

 Ewa Piechota

Dorota Parada

Ogólnopolski Konkurs

Języka Niemieckiego

edycja XIX

14 marca 2018

   

Technik grafiki i poligrafii cyfrowej Technik technologii drewna Technik architektury krajobrazu Technik informatyk - programowanie i testowanie gier komputerowych (e-sport) Liceum ogólnokształcące Technik urządzeń i systemów energetyki odnawialnej Szkoła branżowa - klasa wielozawodowa Szkoła branżowa - klasa stolarska

„Uczeń zapytał Mistrza:

- Czy długo trzeba oczekiwać zmiany na lepsze?

Mistrz odpowiedział:

- Jeśli chcesz oczekiwać- to długo.”

Drogi uczniu, a czy Ty ciągle czekasz na zmiany czy może wziąłeś sprawy w swoje ręce i zakończyłeś ten rok szkolny swoim osobistym sukcesem, na miarę swoich możliwości? Liczę na to, że większość z was odpowie twierdząco. Ale to nie my, lecz życie i wasza przyszłość przeprowadzą sprawdzian waszych umiejętności i wiedzy. Dzisiaj możemy jedynie wysunąć pobieżne wnioski z rocznych zestawień. I jak zawsze chwalimy, chwalimy i delektujemy się waszą motywacją do pracy, odpowiedzialną postawą i faktem, iż mamy tę przyjemność pracować na co dzień z wartościowymi, przemiłymi młodymi osobami. A słowa uznania w pierwszej kolejności skieruję do Ali Wiktorek, Ali Zajk, Huberta Głowackiego i Rafała Hossa- tegorocznych najlepszych.  Zaraz za nimi pretendenci do przyszłorocznych świadectw z wyróżnieniem: Piotr Piekuś, Norbert i Mateusz Barbarscy czy Bartek Bartkowiak. Nie rezygnujecie, idźcie w górę, a gwarantuję, że się opłaci. Biorąc pod uwagę klasy, najwyższą średnią uzyskała kl. III TAK, zaraz za nią I TE, na trzecim miejscu kl. II TAK.

Nie od dziś wiadomo, że frekwencja uczniów jest istotnym czynnikiem wpływającym na wyniki edukacyjne i jakość pracy szkoły. Regularne uczestnictwo w zajęciach, punktualność, obowiązkowość i samodyscyplina to cechy, które docenią w przyszłości  nauczyciele akademiccy i pracodawcy. A na pochwałę w tym roku zasłużył Kamil Warcaba z kl. ITD,  który nie opuścił żadnej godziny lekcyjnej. Z przyjemnością przyznam, że wiele osób uzyskało frekwencję powyżej 95%. Wymieńmy tych z najwyższą: Bartek Werstak, Ola Żukowska, Marcela Średzińska, Tymek Śliwka, Wiktoria Dziembowska, Kinga Hymol, Sara Pacholczyk, Rafał Hossa, Przemek Schmidt, Szymon Ołtuszewski, Magda Kubis, Wiktoria Naruszko. Klasowo trzy najwyższe wyniki uzyskały I TE, I TI i I TAK.

Drogi uczniu,  nie udało Ci się odnieść zwycięstwa? Nie trać nadziei, nie poddawaj się. Kieruj się słowami Szekspira: „Mądry człowiek nie opłakuje przegranej, lecz szuka sposobu, jak wyleczyć odniesione rany”. Nowy rok szkolny to nowa szansa na osiągnięcie sukcesu, na poprawę wyników. Więc odpocznij, zbierz siły, znajdź w sobie motywację i pełen zapału wróć 1 września. Przyszły rok z pewnością będzie jeszcze lepszy od minionego.


Nadchodzące wydarzenia:

  • 02 - 04.03.2018 Wyjazd na Intel Extreme Masters
  • 07.03.2018 Konkurs Języka Angielskiego
  • 14.03.2018 Konkurs Języka Niemieckiego
  • 14.03.2018 Konkurs Matematyczny
  • 22.03.2018 Dzień Otwarty Szkoły

 

Pomoc dla Florianka

 

 

 

Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies(ciasteczek) i podobnych technologii w celach statystycznych oraz w celu dostosowania naszej strony do indywidualnych potrzeb użytkowników. W przeglądarce internetowej można zmienić ustawienia dotyczące cookies. Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na stosowanie cookies.
  Ciasteczka na tej stronie.
EU Cookie Directive plugin by www.channeldigital.co.uk