Zespół Szkół w Reszlu
Szkolne grafitti
Programowanie i testowanie gier
REKRUTACJA 2017/2018

19 czerwca uczniowie klas 1LO , 1EZA , 2W , 3EA i 3TI wraz z opiekunami p. Anią Jałoszewską, p. Dorotą Paradą , p. Gosią Chmarycz , p. Amandą Mazurowską i ks. Karolem wybrali się na spływ kajaków do Krutyni. Trasa Krutyń-Rosocha liczyła ok. 8 km i uczestnicy przepłynęli ją w ok. dwie godziny. Po przypłynięciu do Rosochy klasa 1 LO zorganizowała tam ognisko, natomiast reszta klas zasiadła przy nim w ośrodku AS-TOUR.

Niewątpliwą zaletą naszego wyjazdu, poza integracją klas, były piękne widoki, które podziwialiśmy z wody. A za nami  podążało liczne towarzystwo - kaczki i łabędzie. Tego dnia ważna była dla nas pogoda, która na szczęście dopisała. Na pewno w przyszłym roku powtórzymy ten wyjazd w takim samym gronie, a może nawet liczniejszym.

 

Partnerzy

      logo pelcowizna 1