7 marca 2018 odbędzie się XVIII  
edycja Ogólnopolskiego
Konkursu Języka Angielskiego English Ace
Termin zgłoszeń mija we wtorek 13.02.2018
 
Zachęcam do udziału ;)  
Anna Jałoszewska

Z okazji Międzynarodowego Dnia Liczby π

14.03.2018 (środa) odbędzie się Szkolny Konkurs Matematyczny.

Chętnych zapraszamy do zgłaszania się do nauczycieli matematyki

do dnia 09.03.2018.

 Ewa Piechota

Dorota Parada

Ogólnopolski Konkurs

Języka Niemieckiego

edycja XIX

14 marca 2018

   

Technik grafiki i poligrafii cyfrowej Technik technologii drewna Technik architektury krajobrazu Technik informatyk - programowanie i testowanie gier komputerowych (e-sport) Liceum ogólnokształcące Technik urządzeń i systemów energetyki odnawialnej Szkoła branżowa - klasa wielozawodowa Szkoła branżowa - klasa stolarska

Sobota 3. czerwca zapisze się  z pewnością na długo w pamięci uczniów klasy pożarniczej, gdyż właśnie tego dnia złożyli uroczystą przysięgę na sztandar OSP Reszel, wstępując tym samym oficjalnie w szeregi reszelskiej jednostki. A wydarzenie to miało miejsce w dniu  uroczystych obchodów 135- lecia Straży Pożarnej w Reszlu i 70- lecia OSP Reszel.

Uczniowie klasy pierwszej pożarniczej uczestniczyli we mszy św. w reszelskim kościele, po czym wraz  ze strażakami, pocztami  sztandarowymi PSP Kętrzyn, OSP Korsze, OSP Barciany, OSP Drogosze i OSP Srokowo, przy dźwiękach orkiestry dętej z Nowego Miasta Lubawskiego przemaszerowali  przez centrum miasta w kierunku remizy. Tam odbył się uroczysty apel, w którym udział wzięło wielu znamienitych gości, rodziców i mieszkańców Reszla. Po przedstawieniu krótkiej historii jednostki, wręczeniu odznaczeń i medali, przyszła uroczysta chwila na ślubowanie klasy na członków Ochotniczej Straży Pożarnej. Tekst przysięgi odczytał dh Dariusz Kudłak, prezes reszelskiej OSP. I tak  na placu przed strażnicą rozbrzmiały słowa:

„W pełni świadom obowiązków strażaka- ochotnika

Uroczyście przyrzekam

Czynnie uczestniczyć w ochronie przeciwpożarowej majątku narodowego

Być zdyscyplinowanym członkiem Ochotniczej Straży Pożarnej

Dbałym o jej godność

Ofiarnym i mężnym w ratowaniu życia ludzkiego i mienia”

 

 

Po ślubowaniu wysłuchano przemówień przybyłych gości oraz krótkiego koncertu orkiestry, po czym apel dobiegł końca.

 Serdecznie dziękujemy p. Krzysztofowi Iwanow za pomoc w przygotowaniu klasy do ślubowania.

Drodzy uczniowie- jesteśmy z was bardzo dumni.

A już 12 czerwca  następne ważne wydarzenie w życiu klasy i kolejna moc wrażeń- wyjazd do Komendy Wojewódzkiej PSP oraz Centrum Powiadamiania Ratunkowego w Olsztynie.

 


Nadchodzące wydarzenia:

  • 02 - 04.03.2018 Wyjazd na Intel Extreme Masters
  • 07.03.2018 Konkurs Języka Angielskiego
  • 14.03.2018 Konkurs Języka Niemieckiego
  • 14.03.2018 Konkurs Matematyczny
  • 22.03.2018 Dzień Otwarty Szkoły

 

Pomoc dla Florianka

 

 

 

Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies(ciasteczek) i podobnych technologii w celach statystycznych oraz w celu dostosowania naszej strony do indywidualnych potrzeb użytkowników. W przeglądarce internetowej można zmienić ustawienia dotyczące cookies. Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na stosowanie cookies.
  Ciasteczka na tej stronie.
EU Cookie Directive plugin by www.channeldigital.co.uk