7 marca 2018 odbędzie się XVIII  
edycja Ogólnopolskiego
Konkursu Języka Angielskiego English Ace
Termin zgłoszeń mija we wtorek 13.02.2018
 
Zachęcam do udziału ;)  
Anna Jałoszewska

Z okazji Międzynarodowego Dnia Liczby π

14.03.2018 (środa) odbędzie się Szkolny Konkurs Matematyczny.

Chętnych zapraszamy do zgłaszania się do nauczycieli matematyki

do dnia 09.03.2018.

 Ewa Piechota

Dorota Parada

Ogólnopolski Konkurs

Języka Niemieckiego

edycja XIX

14 marca 2018

   

Technik grafiki i poligrafii cyfrowej Technik technologii drewna Technik architektury krajobrazu Technik informatyk - programowanie i testowanie gier komputerowych (e-sport) Liceum ogólnokształcące Technik urządzeń i systemów energetyki odnawialnej Szkoła branżowa - klasa wielozawodowa Szkoła branżowa - klasa stolarska

3 czerwca  na terenie Gimnazjum nr 1 im. Adama Mickiewicza w Reszlu odbył się festyn, podczas którego nasza szkoła miała możliwość zaprezentowania oferty kształcenia na rok szkolny 2017/18. Stoisko, obsługiwane przez nauczycieli i uczniów Zespołu Szkół,   poszerzone zostało o narzędzia firm: Festool- producenta nowoczesnych elektronarzędzi i równocześnie patrona klasy Technikum Technologii Drewna oraz przyszłych stolarzy kształcących się w Zasadniczej Szkole Zawodowej   oraz  firmy Corab- producenta  systemów mocowań paneli fotowoltaicznych.  

Przybyli na festyn mieszkańcy Reszla mieli okazję  sprawdzić umiejętności uczniów TTD, stawiając przed nimi różnorodne wymagania polegające na odróbce drewna. I tak przyszli technolodzy proszeni byli o wycięcie rozmaitych kształtów, a następnie doszlifowanie małego „diamencika”. Z kolei uczniowie Technikum Urządzeń i Systemów Energetyki Odnawialnej wraz z przedstawicielami firmy CORAB prezentowali tajniki działania paneli fotowoltaicznych.

Tego także dnia przybyli goście mieli niepowtarzalną okazję przyjrzeć się udostępnionemu przez reszelską jednostkę OSP wozowi do działań ratowniczo- gaśniczych. Towarzyszący mu druhowie OSP wraz z uczniami klasy pożarniczej Filipem Jesionowskim i Damianem Rogowskim przeprowadzili pokaz pierwszej pomocy przedmedycznej.

Dziękujemy dyrektorowi reszelskiego gimnazjum, towarzyszącym nam tego dnia firmom oraz jednostce OSP w Reszlu za możliwość zaprezentowania naszej szkoły oraz pomoc w naszych działaniach.


Nadchodzące wydarzenia:

  • 02 - 04.03.2018 Wyjazd na Intel Extreme Masters
  • 07.03.2018 Konkurs Języka Angielskiego
  • 14.03.2018 Konkurs Języka Niemieckiego
  • 14.03.2018 Konkurs Matematyczny
  • 22.03.2018 Dzień Otwarty Szkoły

 

Pomoc dla Florianka

 

 

 

Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies(ciasteczek) i podobnych technologii w celach statystycznych oraz w celu dostosowania naszej strony do indywidualnych potrzeb użytkowników. W przeglądarce internetowej można zmienić ustawienia dotyczące cookies. Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na stosowanie cookies.
  Ciasteczka na tej stronie.
EU Cookie Directive plugin by www.channeldigital.co.uk