7 marca 2018 odbędzie się XVIII  
edycja Ogólnopolskiego
Konkursu Języka Angielskiego English Ace
Termin zgłoszeń mija we wtorek 13.02.2018
 
Zachęcam do udziału ;)  
Anna Jałoszewska

Z okazji Międzynarodowego Dnia Liczby π

14.03.2018 (środa) odbędzie się Szkolny Konkurs Matematyczny.

Chętnych zapraszamy do zgłaszania się do nauczycieli matematyki

do dnia 09.03.2018.

 Ewa Piechota

Dorota Parada

Ogólnopolski Konkurs

Języka Niemieckiego

edycja XIX

14 marca 2018

   

Technik grafiki i poligrafii cyfrowej Technik technologii drewna Technik architektury krajobrazu Technik informatyk - programowanie i testowanie gier komputerowych (e-sport) Liceum ogólnokształcące Technik urządzeń i systemów energetyki odnawialnej Szkoła branżowa - klasa wielozawodowa Szkoła branżowa - klasa stolarska

Tegoroczny Dzień Dziecka obchodzony był w naszej szkole w sposób szczególny. O urozmaicony program wydarzeń zadbał Samorząd Uczniowski, chcąc zapewnić uczniom moc przyjemnych wrażeń w dniu wolnym od zajęć. 

Na początek-grill obsługiwany przez samego dyrektora szkoły, po którym posileni  uczniowie mieli mnóstwo możliwości do wyboru: konkursy i zabawy jak np. skakanka, przeciąganie liny, hoola-hop, kolorowanie szkolnego chodnika  czy  turniej strzelecki (w tej konkurencji najlepszą okazała się być Milena Bugaj). W tym samym czasie rozgrywały się turnieje siatkówki, unihokeja i Turbokozaka. W turnieju siatkarskim udział wzięło 6 drużyn, a zwycięstwo odniosła kl. I TID. Największym powodzeniem tego dnia cieszył się Turbokozak. Na boisku szkolnym należało wykonać różnorodne konkurencje piłkarskie, tj. sam na sam z bramkarzem, karne, karne w ciemno, obij poprzeczkę, połóweczka, żonglerka słabszą nogą ponad głową i kręciołek. I miejsce w tym turnieju zajął Kuba Janowski, II miejsce Paweł Plonkowski, III miejsce Marcin Kieda. Nagrodą dla zwycięzców były bony na kebeb oraz słodkości. Mamy nadzieję, że wszystkie „dzieci” naszej szkoły czuły się tego dnia wyróżnione, a ten wyjątkowy przebieg zajęć przyniósł im dużo radości.


Nadchodzące wydarzenia:

  • 02 - 04.03.2018 Wyjazd na Intel Extreme Masters
  • 07.03.2018 Konkurs Języka Angielskiego
  • 14.03.2018 Konkurs Języka Niemieckiego
  • 14.03.2018 Konkurs Matematyczny
  • 22.03.2018 Dzień Otwarty Szkoły

 

Pomoc dla Florianka

 

 

 

Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies(ciasteczek) i podobnych technologii w celach statystycznych oraz w celu dostosowania naszej strony do indywidualnych potrzeb użytkowników. W przeglądarce internetowej można zmienić ustawienia dotyczące cookies. Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na stosowanie cookies.
  Ciasteczka na tej stronie.
EU Cookie Directive plugin by www.channeldigital.co.uk