Tegoroczny Dzień Dziecka obchodzony był w naszej szkole w sposób szczególny. O urozmaicony program wydarzeń zadbał Samorząd Uczniowski, chcąc zapewnić uczniom moc przyjemnych wrażeń w dniu wolnym od zajęć. 

Na początek-grill obsługiwany przez samego dyrektora szkoły, po którym posileni  uczniowie mieli mnóstwo możliwości do wyboru: konkursy i zabawy jak np. skakanka, przeciąganie liny, hoola-hop, kolorowanie szkolnego chodnika  czy  turniej strzelecki (w tej konkurencji najlepszą okazała się być Milena Bugaj). W tym samym czasie rozgrywały się turnieje siatkówki, unihokeja i Turbokozaka. W turnieju siatkarskim udział wzięło 6 drużyn, a zwycięstwo odniosła kl. I TID. Największym powodzeniem tego dnia cieszył się Turbokozak. Na boisku szkolnym należało wykonać różnorodne konkurencje piłkarskie, tj. sam na sam z bramkarzem, karne, karne w ciemno, obij poprzeczkę, połóweczka, żonglerka słabszą nogą ponad głową i kręciołek. I miejsce w tym turnieju zajął Kuba Janowski, II miejsce Paweł Plonkowski, III miejsce Marcin Kieda. Nagrodą dla zwycięzców były bony na kebeb oraz słodkości. Mamy nadzieję, że wszystkie „dzieci” naszej szkoły czuły się tego dnia wyróżnione, a ten wyjątkowy przebieg zajęć przyniósł im dużo radości.