Co działo się w ostatnim czasie w klasie pożarniczej? Uczniowie spieszą zapewnić, że zdobywają kolejne umiejętności na polu ratowniczym. Pod okiem p. Macieja Kuś, kierownika  Falck Medycyna w ciągu ostatnich zajęć ćwiczyli zdobyte dotychczas umiejętności- resuscytację krążeniowo-oddechową (zespołu czynności stosowanych u poszkodowanego, u którego wystąpiło podejrzenie nagłego zatrzymania krążenia, czyli ustanie czynności serca z utratą świadomości i bezdechem), a także zaopatrywanie ran i złamań. Sami zobaczcie. A już niebawem przeczytacie, czego uczą się w czasie zajęć na basenie w ramach lekcji wychowania fizycznego.

Przyszłych absolwentów gimnazjów zainteresowanych nauką na tym kierunku zachęcamy do zapoznania się z bliższymi informacjami na tej stronie (patrz- rekrutacja 2017/2018- liceum ogólnokształcące).