W czwartek 6. kwietnia członkinie odchodzącego już składu SU przeprowadziły swoją  ostatnią akcję– wybory nowego składu. Po czterech latach dziesiątek różnorodnych akcji, zorganizowanych apeli, uroczystości, zbiórek odchodzą na zasłużony odpoczynek. Nie ma słów wdzięczności dla młodzieży, która mimo obowiązków związanych z nauką bierze na swoje barki dodatkowe zajęcia, aby działać na rzecz szkoły. Teraz kiedy większość z nich kończy naukę  w szkole, nadszedł najlepszy moment, aby im podziękować za ich wielkie otwarte serca. Więc w imieniu grona pedagogicznego

DZIĘKUJEMY:

AGACIE KISIELIŃSKIEJ, NATALII CHAMERA, MAJI NALESIŃSKIEJ, MARCIE WALASIŃSKIEJ, OLI MAZUROWSKIEJ, ANECIE SKOMOROK, MIRKOWI JAKUBOWSKIEMU I HUBERTOWI KUCZYŃSKIEMU

Opuszczacie nas niebawem, ale wierzymy, że godziny bezinteresownej pracy, waszych działań również i wam przyniosły wiele satysfakcji, bo nie ma większej niż ta, którą daje pomoc innym. Wnieśliście wiele dobra w życie szkolne, a wasz uśmiech, pracowitość i wyjątkowe zaangażowanie zasługuje na największe uznanie!

Najserdeczniejsze  podziękowania za wkład chęci i działań (i w dodatku z nieodłącznym  uśmiechem J) należą się również uczennicom z klasy III TEA, które przez ostatnie trzy lata wspierały naszą szkołę w rozlicznych przedsięwzięciach. A więc: Ani Staniszewskiej (odchodzącej Przewodniczącej), Ali Czepułkowskiej, Adzie Labarzewskiej i Agacie Pikulskiej Gdyby nie pomoc was wszystkich, gdyby nie wasza życzliwość i cierpliwość J, nie zrealizowalibyśmy naszych pomysłów. Dlatego ogromnie doceniamy wasz wkład i wierzymy głęboko, iż w waszych wspomnieniach pozostaną jedynie przyjemne wspomnienia.

A teraz czas na nowe.

W wyniku wyborów społeczność uczniowska zdecydowała, iż w skład Samorządu Uczniowskiego na najbliższy rok wchodzą:

WERONIKA TOMASZEWICZ (Przewodnicząca)

JAKUB JANOWSKI (Z-ca Przewodniczącego)

KAROL SCHMIDT (Skarbnik)

Członkowie:

Karolina Jóźwiak, Milena Bugaj, Przemek Just, Tomek Sawicki, Damian Rogowski, Janek Kolaczek, Remek Pawelczyk, Daniel Oleksiewicz, Martyna Gbur, Jakub Kosiorek

Opiekunem SU jest p. Małgorzata Chmarycz.

Życzymy sukcesów i wielu pomysłów, aby codzienne życie szkoły uczynić radośniejszym J