I KONKURS LITERACKI

" Ceń słowa"

 Warunkiem udziału w konkursie jest dostarczenie jednego tekstu prozy ( opowiadanie, nowela, esej) napisanego NT12 do trzech stron lub trzech wierszy.

          Podpisane prace konkursowe należy składać do polonistów.

          Termin składania prac 30 listopada 2017r.

 

W dniu 25.10.2017 r. ( środa ) na małej Sali gimnastycznej w Zespole Szkół w Reszlu będziemy gościć funkcjonariuszy ze Straży Granicznej w Kętrzynie, którzy przeprowadzą dla naszych uczniów cykl zajęć:

Szczegóły


W dniu 27.10.2017 r. ( piątek ) o godz. 10.40 – na czwartej godzinie lekcyjnej w małej Sali gimnastycznej w Zespole Szkół w Reszlu będziemy gościć Panie ze Stowarzyszenia Amazonek z Kętrzyna, które przeprowadzą warsztaty dla naszych uczennic pn.: Problem raka piersi – możliwości profilaktyki i metody wykrywania.

Ogólnopolski Konkurs Języka Niemieckiego

edycja XVI

15 listopada 2017

 

 

7 lutego w naszej hali sportowej odbył się już czwarty z cyklu „Trening z Mistrzem” . Tym razem  gościem zapalonych  do aktywności fizycznej zgromadzonych młodych dusz  była instruktorka fitnessu, stretchingu i Pilatesu- Ania Reszka, która zaprezentowała niesamowicie energetyczny pokaz taneczny w stylu Latino/Hip Hop.  Ania, pasjonatka ruchu i zwolenniczka aktywnego trybu życia, szybko znalazła wspólny język z dziewczętami i dzielnymi chłopcami z klasy pożarniczej i  bez najmniejszego problemu wprawiła wszystkich w zwinne ruchy bioder i wszelakich kończyn. 

Przy dźwiękach tanecznych przebojów czas minął zdecydowanie za szybko, a  najcenniejszą nagrodą dla  prowadzącej były prośby o bisy i kolejne skoczne kroki. Na koniec tradycyjne wspólne zdjęcie z Mistrzynią  i …  wyczekiwanie uczestników na następne spotkanie ze sportowym ekspertem. A już dzisiaj możemy uszczknąć rąbka tajemnicy i zdradzić, iż w marcu  w podwoje  Zespołu Szkół zawitają jedyni, tak roztańczeni i tak pozytywnie nakręceni instruktorzy Zumby Kasia& Karol, tak więc Zumba Czugether to nasz sposób na zimowe roztopy i poprawę kondycji  nastrojowo- fizycznej.

Przypomnijmy, że  akcja „Trening z Mistrzem” ma na celu promowanie aktywności fizycznej wśród ludzi młodych, proponuje sensowny i dający wymierne efekty sposób spędzania wolnego czasu, a także prezentuje  dostępne dyscypliny sportowe jako  zamiennika dla gier, tabletów, portali czy zwyczajnie nudy.  A porcja ruchu, endorfiny i dobra kondycja to bezsprzecznie najlepsza opcja na zimową bezsłoneczną aurę.

Serdecznie dziękuję wszystkim przybyłym za obecność, wasz uśmiech i wyłącznie pozytywne komentarze. Sport to siła do działania, zdrowie i  przełamywanie wszelkich barier, dlatego przybywajcie równie licznie już w marcu J Zapewniam- będzie zabawa, bedzie się działo J


Nadchodzące wydarzenia:

Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies(ciasteczek) i podobnych technologii w celach statystycznych oraz w celu dostosowania naszej strony do indywidualnych potrzeb użytkowników. W przeglądarce internetowej można zmienić ustawienia dotyczące cookies. Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na stosowanie cookies.
  Ciasteczka na tej stronie.
EU Cookie Directive plugin by www.channeldigital.co.uk