7 marca 2018 odbędzie się XVIII  
edycja Ogólnopolskiego
Konkursu Języka Angielskiego English Ace
Termin zgłoszeń mija we wtorek 13.02.2018
 
Zachęcam do udziału ;)  
Anna Jałoszewska

Z okazji Międzynarodowego Dnia Liczby π

14.03.2018 (środa) odbędzie się Szkolny Konkurs Matematyczny.

Chętnych zapraszamy do zgłaszania się do nauczycieli matematyki

do dnia 09.03.2018.

 Ewa Piechota

Dorota Parada

Ogólnopolski Konkurs

Języka Niemieckiego

edycja XIX

14 marca 2018

   

Technik grafiki i poligrafii cyfrowej Technik technologii drewna Technik architektury krajobrazu Technik informatyk - programowanie i testowanie gier komputerowych (e-sport) Liceum ogólnokształcące Technik urządzeń i systemów energetyki odnawialnej Szkoła branżowa - klasa wielozawodowa Szkoła branżowa - klasa stolarska

7 lutego w naszej hali sportowej odbył się już czwarty z cyklu „Trening z Mistrzem” . Tym razem  gościem zapalonych  do aktywności fizycznej zgromadzonych młodych dusz  była instruktorka fitnessu, stretchingu i Pilatesu- Ania Reszka, która zaprezentowała niesamowicie energetyczny pokaz taneczny w stylu Latino/Hip Hop.  Ania, pasjonatka ruchu i zwolenniczka aktywnego trybu życia, szybko znalazła wspólny język z dziewczętami i dzielnymi chłopcami z klasy pożarniczej i  bez najmniejszego problemu wprawiła wszystkich w zwinne ruchy bioder i wszelakich kończyn. 

Przy dźwiękach tanecznych przebojów czas minął zdecydowanie za szybko, a  najcenniejszą nagrodą dla  prowadzącej były prośby o bisy i kolejne skoczne kroki. Na koniec tradycyjne wspólne zdjęcie z Mistrzynią  i …  wyczekiwanie uczestników na następne spotkanie ze sportowym ekspertem. A już dzisiaj możemy uszczknąć rąbka tajemnicy i zdradzić, iż w marcu  w podwoje  Zespołu Szkół zawitają jedyni, tak roztańczeni i tak pozytywnie nakręceni instruktorzy Zumby Kasia& Karol, tak więc Zumba Czugether to nasz sposób na zimowe roztopy i poprawę kondycji  nastrojowo- fizycznej.

Przypomnijmy, że  akcja „Trening z Mistrzem” ma na celu promowanie aktywności fizycznej wśród ludzi młodych, proponuje sensowny i dający wymierne efekty sposób spędzania wolnego czasu, a także prezentuje  dostępne dyscypliny sportowe jako  zamiennika dla gier, tabletów, portali czy zwyczajnie nudy.  A porcja ruchu, endorfiny i dobra kondycja to bezsprzecznie najlepsza opcja na zimową bezsłoneczną aurę.

Serdecznie dziękuję wszystkim przybyłym za obecność, wasz uśmiech i wyłącznie pozytywne komentarze. Sport to siła do działania, zdrowie i  przełamywanie wszelkich barier, dlatego przybywajcie równie licznie już w marcu J Zapewniam- będzie zabawa, bedzie się działo J


Nadchodzące wydarzenia:

  • 02 - 04.03.2018 Wyjazd na Intel Extreme Masters
  • 07.03.2018 Konkurs Języka Angielskiego
  • 14.03.2018 Konkurs Języka Niemieckiego
  • 14.03.2018 Konkurs Matematyczny
  • 22.03.2018 Dzień Otwarty Szkoły

 

Pomoc dla Florianka

 

 

 

Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies(ciasteczek) i podobnych technologii w celach statystycznych oraz w celu dostosowania naszej strony do indywidualnych potrzeb użytkowników. W przeglądarce internetowej można zmienić ustawienia dotyczące cookies. Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na stosowanie cookies.
  Ciasteczka na tej stronie.
EU Cookie Directive plugin by www.channeldigital.co.uk