Naszym kolejnym zadaniem było przygotowanie akcji promocyjnej dotyczącej oczywiście sadu. Głowiłyśmy się niebywale, bo jak stworzyć plakat dla np. jabłoni? Przeszukałyśmy, setki stron internetowych , prasy i książek w poszukiwaniu inspiracji. Na szczęście udało się. Wspólnymi siłami stworzyłyśmy plakat i ulotki (w załączniku).

 W ramach promocji musiałyśmy zrobić również prezentację dla rodziców. Wykorzystałyśmy fakt odbywającej się w szkole wywiadówki i korzystając z okazji, w czasie spotkania przedstawiłyśmy szanownemu audytorium cały zamysł projektu. Prezentację naszego projektu rozpoczęła Alicja, następnie każda z nas, miała okazję opowiedzieć  parę słów o zadaniu z jakim postanowiłyśmy się zmierzyć.

Nie poprzestałyśmy na spotkaniu z rodzicami, postanowiłyśmy bowiem opowiedzieć o projekcie w czasie Dnia Otwartego organizowanego w Zespole Szkół, młodszym kolegom z okolicznych gimnazjów oraz zaproszonym gościom.  Wykorzystałyśmy oczywiście do tego celu wcześniej przygotowany  plakat i ulotki.

 

                                                                                           


Partnerzy szkoły

 

   

 

 

 

 

 

  
   
   


 

Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies(ciasteczek) i podobnych technologii w celach statystycznych oraz w celu dostosowania naszej strony do indywidualnych potrzeb użytkowników. W przeglądarce internetowej można zmienić ustawienia dotyczące cookies. Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na stosowanie cookies.
  Ciasteczka na tej stronie.
EU Cookie Directive plugin by www.channeldigital.co.uk