Już w przyszłym miesiącu grupa nauczycieli i uczniów z Zespołu Szkół im Macieja Rataja w Reszlu wyjedzie na kolejną tygodniową mobilność zagraniczną w ramach projektu Erasmus plus (17–24.03.2019). Tym razem będziemy poznawać będziemy piękną Grecję, a zadania projektowe realizować będziemy w szkole partnerskiej na wyspie Rodos. Tematyka zajęć dotyczyć będzie demokracji.

 

Spośród uczniów wybrani zostali Oliwia Wiercińska, Łukasz Krawczyk oraz Wiktor Gumkowski ... gratulujemy serdecznie i życzymy Wam wspaniałych wrażeń podczas wyjazdu.

Z pewnością będzie to niesamowite doświadczenie. Czekamy na Wasze relacje :)

 

 

 

Przygotowanie kulturowe - co wiemy o Grecji?

 

Przed wyjazdem do Grecji Pani Kasia i młodzież lecąca do Grecji przygotowali prezentację, przybliżając nam kraj, do którego wkrótce mieliśmy wyjechać :)

 

 

RODOS

 

 

 

 

ATENY