Po każdym spotkaniu międzynarodowym efektem końcowym jest stworzone przez uczniów e-czasopismo oraz film prezentujący przebieg spotkania międzynarodowego Erasmus plus. W Chorwacji powstały również zakładki do książek.

 

 

 

 

  • zakładki do książek “Why Should I visit Novi Dvori? (Dlaczego powinienem odwiedzić Novi Dvori?)

 

Wszyscy uczestnicy spotkania w Zaprešić wspólnie ze swoimi chorwackimi kolegami odwiedzili Novi Dvori. Następnie stworzyli na ten temat materiały, które przekształcili w kody QR. Utworzyli zakładki z kodem QR zamiast tekstu lub wideo. Zakładki zostały wręczone wszystkim uczestnikom projektu jako pamiątki. Novi Dvori jest teraz promowane jako miejsce turystyczne w sposób przyjazny dla środowiska.

 

Uczniowie umieścili swoje prace na padlecie.

  

 

  • e-czasopismo prezentujące przebieg spotkania międzynarodowego Erasmus plus w Chorwacji w dniach 24.XI-01.XII.2018

 

 

  • film prezentujący przebieg spotkania międzynarodowego Erasmus plus w Chorwacji w dniach 24.XI-01.XII.2018