Z okazji nadchodzących Świąt Bożego Narodzenia  grupa uczniów zaangażowanych w realizację projektu międzynarodowego Erasmus plus "Raising Responsible Citizen" podjęła kolejne działania wolontariackie. Razem z Panią Julitą Okrąglewską  zapukaliśmy do drzwi emerytowanych nauczycieli.  W tym roku odwiedziliśmy nauczycieli mieszkających tuż przy szkole,  wręczając im wykonane przez nasze koleżanki kartki świąteczne.

Nasza wizyta wywołała pozytywne emocje u nowo poznanych, przemiłych ludzi, którzy uczyli w naszej szkole kilka lat temu. Podczas rozmów opowiadałyśmy o projekcie, przybliżając jego cele i nasze działania.  W następnym roku będziemy starali się dotrzeć do szerszego grona emerytowanych nauczycieli. Dla nas było to niesamowite doświadczenie. Ciepłe przyjęcie ludzi, z którymi widzieliśmy się po raz pierwszy bardzo nas urzekło. Wszystkim emerytowanym nauczycielom życzymy zdrowych i pogodnych Świąt  Bożego Narodzenia.


Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies(ciasteczek) i podobnych technologii w celach statystycznych oraz w celu dostosowania naszej strony do indywidualnych potrzeb użytkowników. W przeglądarce internetowej można zmienić ustawienia dotyczące cookies. Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na stosowanie cookies.
  Ciasteczka na tej stronie.
EU Cookie Directive plugin by www.channeldigital.co.uk