Chętni uczniowie naszej szkoły wzięli udział w konkursie na logo projektu Erasmus Plus „Raising Responsible Citizen”. Nauczyciele tworzący grupę projektową głosowali on-line, by wybrać zwycięskie prace. Najbardziej spodobały się prace uczennic klasy III TAK. Pierwsze miejsce zajęła Weronika Pryszczepko, a drugie miejsce Alicja Wiktorek.

 Projekty dziewcząt wzięły udział w kolejnym etapie konkursu, tym razem na szczeblu międzynarodowym. W zeszłym tygodniu odbyło się głosowanie, podczas którego uczniowie i nauczyciele zaangażowani w realizację projektu w każdym z krajów partnerskim wskazali najlepszą spośród prac wybranych podczas szkolnego etapu w każdej szkole partnerskiej. Logo międzynarodowego projektu „Raising Responsible Citizen” została praca wykonana przez uczestnika ze szkoły w Turcji. Nasze dziewczęta również osiągnęły ogromny sukces, gdyż w głosowaniu na szczeblu międzynarodowym praca Ali zajęła 2 miejsce, a praca Weroniki 3 miejsce.

Zwycięskie logo zostanie utrwalone w ceramice podczas warsztatów w Chorwacji. A przez 2 kolejne lata będzie wykorzystywane do promowania naszego projektu we wszystkich krajach.

Prace konkursowe etapu szkolnego w Polsce i wyniki głosowania można obejrzeć TUTAJ

Serdecznie gratulujemy autorkom najlepszych prac, zaś pozostałym uczestnikom dziękujemy za udział w konkursie.