Informacja dotycząca organizacji egzaminu maturalnego w terminie poprawkowym w sierpniu 2019 roku

  Egzamin w części pisemnej – w dniu 20.08.2019 r. o godz. 9.00:

· język polski i matematyka - sala nr 16

· język angielski – sala nr 18


RADA PEDAGOGICZNA

 Dnia 29.08.2019 ( czwartek) o godzinie 10:00 odbędzie się posiedzenie Rady Pedagogicznej.

 

Chętni uczniowie naszej szkoły wzięli udział w konkursie na logo projektu Erasmus Plus „Raising Responsible Citizen”. Nauczyciele tworzący grupę projektową głosowali on-line, by wybrać zwycięskie prace. Najbardziej spodobały się prace uczennic klasy III TAK. Pierwsze miejsce zajęła Weronika Pryszczepko, a drugie miejsce Alicja Wiktorek.

 Projekty dziewcząt wzięły udział w kolejnym etapie konkursu, tym razem na szczeblu międzynarodowym. W zeszłym tygodniu odbyło się głosowanie, podczas którego uczniowie i nauczyciele zaangażowani w realizację projektu w każdym z krajów partnerskim wskazali najlepszą spośród prac wybranych podczas szkolnego etapu w każdej szkole partnerskiej. Logo międzynarodowego projektu „Raising Responsible Citizen” została praca wykonana przez uczestnika ze szkoły w Turcji. Nasze dziewczęta również osiągnęły ogromny sukces, gdyż w głosowaniu na szczeblu międzynarodowym praca Ali zajęła 2 miejsce, a praca Weroniki 3 miejsce.

Zwycięskie logo zostanie utrwalone w ceramice podczas warsztatów w Chorwacji. A przez 2 kolejne lata będzie wykorzystywane do promowania naszego projektu we wszystkich krajach.

Prace konkursowe etapu szkolnego w Polsce i wyniki głosowania można obejrzeć TUTAJ

Serdecznie gratulujemy autorkom najlepszych prac, zaś pozostałym uczestnikom dziękujemy za udział w konkursie. 

 


 
 
Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies(ciasteczek) i podobnych technologii w celach statystycznych oraz w celu dostosowania naszej strony do indywidualnych potrzeb użytkowników. W przeglądarce internetowej można zmienić ustawienia dotyczące cookies. Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na stosowanie cookies.
  Ciasteczka na tej stronie.
EU Cookie Directive plugin by www.channeldigital.co.uk