Kryteria wyboru uczestników wyjazdów zagranicznych w ramach programu Erasmus plus „Raising Responsible Citizen”

Drodzy uczniowie! Nabór do projektu ma charakter ciągły i trwać będzie przez cały okres jego realizacji. W każdej chwili możecie dołączyć do zespołu.

Zapraszamy zarówno osoby, które marzą o podjęciu wyzwania i chcą starać się o udział w wyjeździe zagranicznym jak i te, które chcą wnieść swą kreatywność, talent i pozytywną energię na poziomie działań lokalnych w naszej szkole.

Tu znajdziesz kryteria wyboru uczestników wyjazdów zagranicznych.

To właśnie na Ciebie czekamy.

 

 


Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies(ciasteczek) i podobnych technologii w celach statystycznych oraz w celu dostosowania naszej strony do indywidualnych potrzeb użytkowników. W przeglądarce internetowej można zmienić ustawienia dotyczące cookies. Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na stosowanie cookies.
  Ciasteczka na tej stronie.
EU Cookie Directive plugin by www.channeldigital.co.uk