UWAGA  UWAGA UWAGA!!!

  Ogłaszamy zbiórkę pieniędzy i niezbędnych rzeczy  do schroniska w Pudwągach

Zbiórka będzie organizowana od 10.12.2018 do 19.12.2018

Więcej szczegółów

 

UWAGA !! 

Zapraszamy do udziału w SZKOLNYM KONKURSIE MATEMATYCZNYM

 

"Policzmy to z Ratajem"

Regulamin szkolnego konkursu matematycznego 

 

Etap I - zadania

 
×

Uwaga

There was a problem rendering your image gallery. Please make sure that the folder you are using in the Simple Image Gallery plugin tags exists and contains valid image files. The plugin could not locate the folder: images//osobowosc_szkolna/

Mamy zaszczyt ogłosić, że Pani Małgorzata Chmarycz jest jednym z laureatów nagrody Łabędź Przedsiębiorczości i Aktywności Społecznej 2017 - nagroda specjalna w kategorii: Promocja Kultury i Czytelnictwa za organizowanie wydarzeń kulturalnych we współpracy z mieszkańcami Reszla dla nich i nie tylko oraz za promowanie czytelnictwa poprzez akcję "Uwolnij książkę", której celem jest dzielenie się książkami, mówienie o nich i czytanie, a przy tym spotkanie z autorami, ilustratorami, osobami, które pracują przy procesie powstawania książki.

                Pani Małgorzata Chmarycz wspólnie z Anną Jankiewicz były pomysłodawczyniami, organizatorkami oraz prowadzącymi imprezy, spotkania w różnej formie i o różnej tematyce. Cechą wspólną tych działań był wysoki poziom spotkań, występów oraz treści proponowanych odbiorcom, którzy zawsze na imprezy przybywali licznie. Głównym zamysłem działań była troska o odbiorców, wyjście na przeciw ich oczekiwaniom, sprawienie im przyjemności, pokazanie treści być może dla nich nowych, a przy tym interesujących, zwrócenie uwagi na istotne wartości, ożywienie atmosfery kulturalnej Reszla. Kilka wydarzeń  obie Panie zorganizowały w ramach działalności w Towarzystwie Miłośników Reszla i Okolic, a kilka jako osoby prywatne. Wśród tych pierwszych były: Majówka dla dzieci, Wigilia Miejska (2014 i 2015), Dzień Kobiet i Koncert Zaduszkowy. Samodzielnie przygotowały i poprowadziły spotkania w ramach akcji "Uwolnij książkę" (2016 i 2017), Sabat Czarownic, spotkania z Marcinem Mellerem i Anią Dziewit-Meller.

                Jesteśmy dumni z nagrody Pani Małgosi Chmarycz i życzymy Jej dalszego "kulturowego powera" oraz niesłabnącej energii i zapału w działaniu. Gratulujemy i życzymy wszystkiego NAJ.

{gallery}/osobowosc_szkolna/{/gallery}


Nadchodzące wydarzenia:

 

20 grudnia

Oddajemy krew/ Akcja Krwiodawstwa


21 grudnia

Wigilia Szkolna


 

Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies(ciasteczek) i podobnych technologii w celach statystycznych oraz w celu dostosowania naszej strony do indywidualnych potrzeb użytkowników. W przeglądarce internetowej można zmienić ustawienia dotyczące cookies. Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na stosowanie cookies.
  Ciasteczka na tej stronie.
EU Cookie Directive plugin by www.channeldigital.co.uk