ZAPRASZAMY NA DZIEŃ OTWARTY SZKOŁY
Witaj tegoroczny Absolwencie gimnazjum
Zapraszamy Ciebie i Twoją klasę
na Dzień Otwarty Szkoły
22 marca od godz. 9.00
Czekamy przy ul. Łukasińskiego 3
A dlaczego warto nas odwiedzić?
Harmonogram Dnia Otwartego
Zapoznamy Cię z ofertą kształcenia na rok szkolny 2018/2019
Proponujemy Ci aż 8 możliwych kierunków kształcenia.
Jesteś fanem gier komputerowych?
Weź udział w potyczkach CS go!
Gimnazjaliści contra uczniowie szkoły.
Stań do walki, spróbuj swoich sił!
Zgłoś swój udział na
potyczkics@zsreszel.pl lub
Formularz zgłoszenia
Pokaz strażacki
uczniów klasy pożarniczej oraz OSP Reszel i gaszenie obiektu
Naucz się ratować życie
Obejrzysz pokaz resuscytacji krążeniowo- oddechowej
Z udziałem uczniów I klasy pożarniczej
Interesuje Cię profesjonalny sprzęt stolarski?
Chcesz uczyć się praktyki zawodu na najnowocześniejszych elektronarzędziach?
Zobacz i sam je wypróbuj podczas pokazu firmy Festool Polska
Marzysz o zawodzie grafika,
jesteś kreatywny, lubisz wyzwania?
Uczniowie klasy grafiki i poligrafii cyfrowej odpowiedzą na Twoje pytania
i… stworzą Twój portret
Obejrzyj grę aktorską uczniów czasie małego spektaklu teatralnego p.t. „Czas”
Masz pasję? A może potrafisz coś szczególnego, co chciałbyś pokazać innym?
Tańcz! Śpiewaj! Zagraj na instrumencie!
Graj! Improwizuj! Parodiuj! Rozśmieszaj! Wzruszaj!
Weź udział w konkursie….
MAM TALENT!
Zgłoszenia do 15 marca pod adresem: ewa.piechota@zsreszel.pl
Jesteś odważny?
Interesują Cię sztuki walki?
Przyłącz się do jedynego, spektakularnego pokazu Karate Kyokushin !
Przekonaj się, jak zaangażowanie ciała i psychiki pozwalają na wykonanie niemożliwego…
Patronat medialny imprezy obejmą:
Uwaga
Wyjazd do teatru Buffo w Warszawie na spektakl Romeo i Julia 3D (w wodzie)
24 kwietnia (wtorek). Koszt 120 zł..
Osoby chętne zgłaszają się do p. A. Jałoszewskiej lub D. Parady z pieniędzmi do poniedziałku 12.03.2018
×

Uwaga

There was a problem rendering your image gallery. Please make sure that the folder you are using in the Simple Image Gallery plugin tags exists and contains valid image files. The plugin could not locate the folder: images//osobowosc_szkolna/

Mamy zaszczyt ogłosić, że Pani Małgorzata Chmarycz jest jednym z laureatów nagrody Łabędź Przedsiębiorczości i Aktywności Społecznej 2017 - nagroda specjalna w kategorii: Promocja Kultury i Czytelnictwa za organizowanie wydarzeń kulturalnych we współpracy z mieszkańcami Reszla dla nich i nie tylko oraz za promowanie czytelnictwa poprzez akcję "Uwolnij książkę", której celem jest dzielenie się książkami, mówienie o nich i czytanie, a przy tym spotkanie z autorami, ilustratorami, osobami, które pracują przy procesie powstawania książki.

                Pani Małgorzata Chmarycz wspólnie z Anną Jankiewicz były pomysłodawczyniami, organizatorkami oraz prowadzącymi imprezy, spotkania w różnej formie i o różnej tematyce. Cechą wspólną tych działań był wysoki poziom spotkań, występów oraz treści proponowanych odbiorcom, którzy zawsze na imprezy przybywali licznie. Głównym zamysłem działań była troska o odbiorców, wyjście na przeciw ich oczekiwaniom, sprawienie im przyjemności, pokazanie treści być może dla nich nowych, a przy tym interesujących, zwrócenie uwagi na istotne wartości, ożywienie atmosfery kulturalnej Reszla. Kilka wydarzeń  obie Panie zorganizowały w ramach działalności w Towarzystwie Miłośników Reszla i Okolic, a kilka jako osoby prywatne. Wśród tych pierwszych były: Majówka dla dzieci, Wigilia Miejska (2014 i 2015), Dzień Kobiet i Koncert Zaduszkowy. Samodzielnie przygotowały i poprowadziły spotkania w ramach akcji "Uwolnij książkę" (2016 i 2017), Sabat Czarownic, spotkania z Marcinem Mellerem i Anią Dziewit-Meller.

                Jesteśmy dumni z nagrody Pani Małgosi Chmarycz i życzymy Jej dalszego "kulturowego powera" oraz niesłabnącej energii i zapału w działaniu. Gratulujemy i życzymy wszystkiego NAJ.

{gallery}/osobowosc_szkolna/{/gallery}


Nadchodzące wydarzenia:

  • 22.03.2018 Dzień Otwarty Szkoły
  • 12.04.2018 Konkurs Recytatorski i Poezji Śpiewanej

 

Pomoc dla Florianka

 

 

 

Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies(ciasteczek) i podobnych technologii w celach statystycznych oraz w celu dostosowania naszej strony do indywidualnych potrzeb użytkowników. W przeglądarce internetowej można zmienić ustawienia dotyczące cookies. Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na stosowanie cookies.
  Ciasteczka na tej stronie.
EU Cookie Directive plugin by www.channeldigital.co.uk