Drodzy uczniowie i szanowni rodzice!

U progu tegorocznych wakacji życzymy wszystkim pogodnych, pełnych przygód i bezpiecznych wakacji.

Niech będzie to czas radości, wytchnienia i odpoczynku.

Drodzy uczniowie- obyście wrócili z nowym zapałem i z entuzjazmem rozpoczęli nowy rok szkolny.

Do zobaczenia  1  września!

Dyrektor Zespołu Szkół i grono pedagogiczne

Niedziela, 30 kwietnia, będzie przeżywana w Polsce jako Niedziela Biblijna. W tym dniu odbędzie się także I Narodowy Dzień Czytania Biblii pod hasłem "Weź i czytaj".

To ogólnopolska inicjatywa Dzieła Biblijnego im. św. Jana Pawła II oraz Fundacji Soar i Fundacji Dabar. Wydarzenie polega na poddaniu się szczególnej refleksji nad wybranym fragmentem Słowa Bożego. W tym roku będą to cytaty z „Listu św. Pawła do Galatów".

Czytaj więcej: I Narodowy Dzień Czytania Pisma Świętego

Szkolny Turniej Siatkówki

Uwaga, uwaga!

Ogłaszamy, że właśnie dzisiaj 8 marca rozpoczął się Szkolny Turniej Siatkówki. W pierwszym starciu zmierzyły się klasy IV TI i I LO, a mecz ten zakończył się wygraną klasy pożarniczej. W drugim meczu naprzeciw siebie stanęły drużyny klas III TI oraz I ZSZ i tym razem zwycięstwo odnieśli starsi.  Już w piątek 10 marca kolejne emocje, o których będziemy informować was na bieżąco. Zwycięskim drużynom dzisiejszych meczów serdecznie gratulujemy J

Czytaj więcej: Szkolny turniej siatkówki

Zespół Szkół

im. Macieja Rataja

w Reszlu

zaprasza uczniów

do udziału

w

konkursie recytatorskim

i konkursie poezji śpiewanej

poświęconym

ks. Janowi  Twardowskiemu

                                                      

 „ Dziękuję Ci że nie jest wszystko tylko białe albo czarne…”

Impreza odbędzie się

22 marca 2017 roku

o godzinie 10:00

w małej sali

       

Konkurs recytatorski - regulamin

Prezentujemy pokrótce kilka informacji o każdej z gier, żebyście mogli zapoznać się z tematyką. Zapraszamy serdecznie wszystkich zainteresowanych. Każda z gier ma przejrzyste i łatwe do przyswojenia zasady , więc nawet początkujący odnajdą się w nich bez najmniejszego problemu. Gwarantujemy, że szybko wciągniecie się w akcję każdej z nich. Przyjdźcie już 17 listopada o godz. 15.05 do sali nr 20 i sami się przekonajcie J

 

Czytaj więcej: Gry planszowe

Jest nam miło poinformować, że trwa nabór zgłoszeń do kolejnej, XII edycji Olimpiady, której tematem przewodnim jest „Przywództwo w biznesie”. Jak co roku, także tym razem serdecznie zapraszamy Państwa uczniów do wzięcia udziału w zawodach. Czeka na nich 10 indeksów SGH i jeszcze więcej indeksów Uniwersytetów Ekonomicznych w Katowicach, Krakowie, Poznaniu i we Wrocławiu, a także atrakcyjne nagrody rzeczowe. 

Czytaj więcej: Olimpiada -„Przywództwo w biznesie”

SEKRETARIAT SZKOŁY

OTWARTY

OD PONIEDZIAŁKU DO PIĄTKU

W GODZINACH OD 7:00 DO 15:00 

Logowanie strona